Pisemny i ustny przekład języka niemieckiego
Pisemny i ustny przekład języka niemieckiego, MAWIL Małgorzata Wilczyńska, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 18:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8221412283
REGON: 710504366
Rok założenia:
2001

O firmie

Nazywam się Małgorzata Wilczyńska i prowadzę biuro tłumaczeń Mawil. Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską na Uniwersytecie Warszawskim oraz Interdyscyplinarne Podyplomowe Studium Kształcenia Tłumaczy w Instytucie Lingwistyki Stosowanej tej samej uczelni. Tłumaczeniami zajmuję się od 1997 roku.

Oferta

Język niemiecki to jeden z najważniejszych języków używanych na świecie. Kontakty biznesowe i prywatne życie sprawiają, że coraz więcej osób poszukuje usług z zakresu tłumaczenia języka niemieckiego. Wychodząc im naprzeciw zajmuję się przekładem zwykłym i przysięgłym. Przedkładam dokumenty i inne pisma z języka polskiego na język niemiecki oraz z języka niemieckiego na język polski. Poza tłumaczeniem pisemnym oferuję również tłumaczenie ustne. Niezależnie od zakresu usług gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie w tajemnicy powierzonych mi danych. Kładę również nacisk na poprawność stylistyczną, a także interpunkcję. Stosuję specjalny program ułatwiający zachowanie spójności terminologicznej tekstu.

Tłumaczenia pisemne, których się podejmuję to między innymi przekład dokumentów i pism urzędowych. W przypadku tłumaczeń ustnych zajmuję się takimi zagadnieniami jak:
  • tłumaczenia konsekutywne
  • tłumaczenia symultaniczne
  • tłumaczenia szeptane
Poza przekładem ustnym i pisemnym oferuję również naukę języka niemieckiego. Szczególny nacisk kładę na przekazywanie wiedzy dotyczącej niemieckiego języka biznesowego, dlatego oferta w tym zakresie to idealne rozwiązanie dla firm i ich pracowników.

Więcej informacji dotyczących działalności mojego biura Mawil znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Zakres działalności

Specjalizacja językowa
Rodzaj usługi
Rodzaj tłumaczenia

Wideo

Kontakt

Kontakt MAWIL Małgorzata Wilczyńska

MAWIL Małgorzata Wilczyńska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie MAWIL Małgorzata Wilczyńska