Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6722073916
REGON: 382963917
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Agencja Ubezpieczeniową Olszewscy założyliśmy w 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Białogardzie, w województwie zachodniopomorskim. Właścicielem jest Mateusz Olszewski. Oferujemy naszym Klientom duży wybór ubezpieczeń.

Oferta

Wieloletnia praktyka zawodowa w branży ubezpieczeniowej pozwoliła nam precyzyjnie zapoznać się z oczekiwaniami Klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i skrupulatnie analizujemy, dopasowując się tym samym do preferencji zainteresowanych osób. Wystosowaliśmy ofertę zarówno do Klienta indywidualnego, jak i właścicieli przedsiębiorstw. Regularnie badamy rynek w poszukiwaniu jeszcze dogodniejszych ofert. Ponadto nasza kadra pracownicza bierze udział w szkoleniach, które z pewnością znajdą swoje odzwierciedlenie w obsłudze Klienta. Kontaktujemy się i przypominamy klientom o kończących się umowach.

W skład naszej propozycji ubezpieczeniowej wchodzą:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia OC i AC,
  • ubezpieczenia nieruchomości,
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia grupowe dla firm,
  • ubezpieczenia rolne.
Dostosowujemy się do zmian w naszej branży i w razie zaistniałej potrzeby uaktualniamy oferty. Wybór odpowiedniej polisy nie może być ponaglany czy też nieprzemyślany, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku zaawansowanego doradztwa. Należy pamiętać, że wybór stosownego ubezpieczenia podróżnego czy też komunikacyjnego pozwoli uchronić Państwa od znacznych kosztów, które mogą wyniknąć w przypadku leczenia za granicą lub naprawy pojazdu. Natomiast wykupiona polisa ubezpieczeniowa stanowi pokaźne zwiększenie szansy na uzyskanie odszkodowań.

Zapewniamy, że w kompetentny sposób dostosujemy odpowiednią ofertę dla Państwa potrzeb.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej Agencji Ubezpieczeniowej.

Kontakt

Kontakt Mateusz Olszewski Ubezpieczenia Olszewscy

Mateusz Olszewski Ubezpieczenia Olszewscy, Białogard

Opinie (0)

Opinie o firmie Mateusz Olszewski Ubezpieczenia Olszewscy