Sprzedaż artykułów ukraińskich
Sprzedaż artykułów ukraińskich, Marynarz Sklep/Bar, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5842792814
REGON: 38593069200000
KRS: 0000838193
Rok założenia:
2020
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Marynarz Sklep /Bar znajduje się w Gdańsku. Prowadzimy też sklep Marynarz w hali targowej w Gdyni, przy ulicy Wójta Radtkego 36 pawilon 346 i 347 oraz Bar Marynarz we Władysławowie, przy ulicy Morskiej 9.

Oferta

Marynarz to najlepsze miejsce na zakup ukraińskiego jedzenia oraz skosztowania dań i napojów. Sprzedajemy i serwujemy produkty wysokiej jakości i to w konkurencyjnych cenach. W barze podajemy ciepłe dania, piwa i inne alkohole. Mamy telewizor, na którym wyświetlamy mecze, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych spędzeniem czasu w gronie znajomych. Z kolei w sklepie sprzedajemy specjały z Ukrainy. Oferujemy takie produkty, jak:
  • sery,
  • słonina,
  • mięso,
  • kiełbasy,
  • przekąski,
  • słodycze, w tym ciastka,
  • napoje,
  • ryby suszone i wędzone.
Ryby dostępne w sklepie to przede wszystkim leszcz, womer, ciosa, flądra, karaś, rybiec, gromadnik, makrela i inne. Z kolei w przypadku napojów oferujemy soki, alkohol i napoje gazowane. Mamy też sosy, musztardy i ketchupy oraz przyprawy. Oferujemy również przekąski, np. chipsy, słoneczniki i krakersy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sklepu i baru Marynarz. Więcej informacji o produktach, napojach i daniach udzielamy pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Bar Marynarz: Odkrywając smaki Ukrainy - przewodnik po najpopularniejszych daniach i przekąskach
Bar Marynarz: Odkrywając smaki Ukrainy - przewodnik po najpopularniejszych daniach i przekąskach
Odkryj smaki Ukrainy! Przewodnik po najpopularniejszych daniach i przekąskach zaprowadzi Cię w kulinarne podróże. Poznaj wyjątkowe smaki kuchni ukraińskiej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Marynarz Sklep/Bar

Marynarz Sklep/Bar, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Marynarz Sklep/Bar


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi