Projektujemy i wykonujemy domy z bali drewnianych
Projektujemy i wykonujemy domy z bali drewnianych, Marux Domy z bali Krzysztof Burzyński, Witoszów Dolny

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8842181609
REGON: 890676691
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Firma Marux, prowadzona przez Krzysztofa Burzyńskiego, mieści się w Witoszowie Dolnym. Jest uznanym producentem domów z bali. Konstrukcje drewniane projektuje, produkuje oraz montuje zgodnie z potrzebami zamawiających. Zapewnia krótkie terminy realizacji oraz najwyższą jakość wykonania.

Oferta

Domy z drewna to świetna alternatywa dla domów realizowanych w tradycyjnej technologii murowanej. Realizacja takiej inwestycji nie wymaga ogromnych nakładów finansowych i trwa o wiele krócej. W drewnianych domach panuje specyficzny mikroklimat, pozytywnie wpływający na nasze zdrowie. Nie sposób tutaj zapomnieć również o optymalnym komforcie cieplnym zarówno w upalne, jak i zimowe dni.

Zaprojektowanie oraz wykonanie całorocznych domków drewnianych można zlecić firmie Marux z Witoszowa Dolnego. Na zlecenie klientów realizuje:
  • domy góralskie
  • domki letniskowe
  • domy kanadyjskie
  • domy skandynawskie
Buduje tradycyjne oraz nowoczesne domy w technologii drewnianej. Korzysta wyłącznie z materiałów o dużej trwałości. Służy pomocą na każdym etapie budowy oraz gwarantuje najwyższą solidność każdej konstrukcji. W zależności od potrzeb, wykonujemy konstrukcje drewniane w stanie surowym lub pod klucz.

Budowę rozpoczynamy od wykonania ścian nośnik z bali okrągłych. Następnie kładziemy belki stropowe i balkonowe, wykonujemy konstrukcję więźby dachowej i wstępne pokrycie dachu oraz przygotowujemy otwory na okna oraz drzwi. Kolejnym etapem prac jest robienie kanałów na instalację hydrauliczną i elektryczną. Dom docieplamy wełną izolacyjną, a całą konstrukcję poddajemy impregnacji.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Marux Domy z bali Krzysztof Burzyński

Marux Domy z bali Krzysztof Burzyński, Witoszów Dolny

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Marux Domy z bali Krzysztof Burzyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Błażej
Błażej
5.0
12.05.2019
Piękne domki z bali drewnianych. Dopracowane w najmniejszym detalu.
Igor
Igor
5.0
14.03.2019
Domek zaprojektowany zgodnie z moimi potrzebami. Wykonanie na najwyższym poziomie.
Ada
Ada
5.0
05.01.2019
Świetne wykonanie domku letniskowego z drewna. Zrobili to naprawdę w krótkim czasie z doskonałym efektem.
Luiza
Luiza
5.0
21.11.2018
Pomogli mi zrealizować marzenie o domu z drewna. Wykonali projekt, stworzyli konstrukcję, a także zajęli się wykończeniem wnętrza. Kompleksowa obsługa.