Dostęp do internetu najwyższej jakości
Dostęp do internetu najwyższej jakości, Martel. Internet. M. Bienia, Walendów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222600447
REGON: 140856623
Rok założenia:
2007

O firmie

Firma Martel jest dostawcą internetowym z siedzibą w Walendowie, w województwie mazowieckim. W branży internetowej działamy od 2007 roku. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie, zgodne z przepisami obowiązującymi w UE i Polsce. Właścicielem firmy jest Marta Bienia.

Oferta

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie dostępu do internetu w częstotliwościach 5,17 i 24 Ghz oraz telefonii VoIP.

Klientom gwarantujemy dostęp do wykupionego pasma i umowę bezterminową. Nasza oferta obejmuje stałe łącze internetowe z prędkością do 100 Mb/s bez limitu na transfer danych. Posiadamy atrakcyjną ofertę biznesową, w ramach której zajmujemy się instalacją łączy symetrycznych o przepustowości do 100 Mb/s. Świadczymy też usługi dostępu do internetu oraz telefonii VoIP drogą radiową w oparciu częstotliwości 5GHz. Wszystkie usługi są objęte serwisem dostępnym w każdy dzień tygodnia.

Oferujemy ciekawe rozwiązanie w ofercie dla domu, bloków IBL i deweloperów. Dysponujemy dwoma łączami internetowymi: światłowodowym i radiowym. Uzupełnieniem naszej oferty są usługi telefonii internetowej.

Zasięg naszego internetu bezprzewodowego obejmuje takie miejscowości jak:
Józefosław, Raszyn, Rybie, Łady, Falenty, Nowa Iwiczna, Wółka Kosowska, Kolonia Warszawska, Magdalenka, Rusiec, Pęcice Małe, Wola Gołkowska, Władysławów, Bobrowiec, Stara Iwiczna, Mroków, Parole, Kolonia Mrokowska, Wola Mrokowska, Jastrzębiec, Stachowo, Warszawianka, Pęcice, Julianów, Michalowice, Stefanów, Wygoda, Marysin, Sękocin, Słomin, Lesznowola, Kolonia Lesznowola, Janki, Wypędy, Laszczki, Sokołów, Łazy, Wolica, Janczewice, Nowa Wola, Podolszyn, Suchy Las, Puchały, Szamoty, Falenty, Wola Gołkowska, Wilcza Góra, Mysiadło oraz część Piaseczna.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Marki i specjalizacje

Nasza sieć szkieletowa jest zbudowana z wykorzystaniem urządzeń produkcji Ubiquiti i MikroTik.

Kontakt

Kontakt Martel. Internet. M. Bienia

Martel. Internet. M. Bienia, Walendów

Opinie (1)

Opinie o firmie Martel. Internet. M. Bienia

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
13.03.2019
Polecam uslugi firmy Martel. Pełen profesjonalizm, mam najlepszy internet z jakiego do tej pory korzystałem. Szybko i w atrakcyjnej cenie.