Porady prawne i reprezentowanie klientów w sądach
Porady prawne i reprezentowanie klientów w sądach, Marta Kubiak Kancelaria Adwokacka, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7811572018
REGON: 634499974
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Nazywam się Marta Kubiak. Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Poznaniu od 2003 roku.


Oferta

W ramach usług prawnych pomagam przede wszystkim osobom fizycznym. Zapewniam zachowanie powierzonych mi informacji w tajemnicy. Udzielam porad prawnych, sporządzam pisemne opinie i przygotowuję pisma przedsądowe oraz sądowe. Reprezentuję też klientów w sądach wszystkich instancji i w urzędach. Dziedziny prawa, którymi się zajmuję na co dzień, to:
 • prawo cywilne,
 • prawo karne,
 • prawo spadkowe,
 • prawo rodzinne i opiekuńcze.
Oferuję m.in. pomoc w sprawach o separację, rozwodowych i dotyczących podziału majątku wspólnego. Zajmuję się też sporami w zakresie opieki nad dziećmi i przyznania i podwyższenia alimentów. Domagam się również w imieniu klientów Kancelarii odszkodowań za błędy medyczne, wypadki drogowe i w pracy, a także straty wynikające z niewywiązania się z umowy. Reprezentuję również podejrzanych, oskarżonych, skazanych i poszkodowanych w sprawach karnych. Dodatkowych informacji dotyczących usług prawnych udzielam e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu — adwokat Marta Kubiak.

Kontakt

Kontakt Marta Kubiak Kancelaria Adwokacka

Marta Kubiak Kancelaria Adwokacka, Poznań

Aktualności

 • prawo karne

  15.05.2024

  Prawo karne to gałąź prawa, która reguluje kary za popełnienie przestępstw. Zgodnie z prawem, każdy człowiek ma prawo do obrony przed zarzutami o popełnienie przestępstwa oraz do sprawiedliwego procesu sądowego. W przypadku udowodnienia winy, wymierzane są kary mające na celu odstraszenie od popełniania przestępstw oraz ochronę społeczeństwa. Prawo karne jest istotnym elementem systemu prawnego każdego państwa, zapewniającym ochronę przed przestępczością i bezpieczeństwo obywateli.

 • prawo rodzinne

  03.02.2024

  Prawo rodzinne to dziedzina prawa regulująca kwestie związane z rodziną i jej członkami. Dotyczy ono m.in. zawierania małżeństw, rozwodów, separacji, a także opieki nad dziećmi czy alimentów. W Polsce prawa rodzinnego regulują przede wszystkim Kodeks rodzinny i opiekuńczy oraz Kodeks cywilny. Wszelkie spory rodzinne powinny być rozwiązywane w sposób jak najbardziej korzystny dla wszystkich stron, zwłaszcza dla dzieci. Dlatego warto skorzystać z usług specjalisty, takiego jak adwokat.

 • odszkodowania

  21.11.2023

  W przypadku nieszczęśliwego wypadku z obrażeniami ciała, ważne jest wiedzieć, że przysługuje Ci prawo do ubiegania się o odszkodowanie za poniesione szkody. Aby skorzystać z tego prawa, należy sporządzić krótki dokument, który zostanie przekazany odpowiedniej firmie ubezpieczeniowej. Jeśli potrzebujesz pomocy w jego przygotowaniu, należy zgłosić się do adwokata.

 • prawo

  26.08.2023

  Adwokat to osoba posiadająca specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa, która może udzielić porad prawnych oraz reprezentować klienta w sprawach sądowych. Korzystając z usług adwokata, można być pewnym otrzymania profesjonalnej i rzetelnej pomocy prawnej, która pomoże rozwiązać skomplikowane problemy prawne.

Opinie (0)

Opinie o firmie Marta Kubiak Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.