Obróbka elementów metalowych
Obróbka elementów metalowych, Maro Laser sp. z o.o., Chorzów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6431778411

O firmie

Jako firma Maro Laser na rynku funkcjonujemy od 1994 roku (wcześniej jak FHU Maro). Nasza siedziba znajduje się w Chorzowie. Naszą specjalnością jest obróbka elementów metalowych oraz produkcja konstrukcji ze stali i aluminium.

Oferta

Dysponujemy własnym zakładem, który wyposażony jest w nowoczesne maszyny sterowane komputerowo. Przy ich pomocy jesteśmy w stanie wykonać konstrukcje według wzoru lub projektu, ale też przygotować detale metalowe o odpowiednim kształcie i wielkości. Usługi, jakie wykonujemy, to:
 • cięcie laserowe metalu,
 • gięcie blach CNC,
 • spawanie metodą MIG,
 • spawanie metodą MAG,
 • spawanie metodą TIG.
Większość tych prac odbywa się bez użycia czynnika ludzkiego, co przekłada się na precyzję i jakość.

Ponadto wykonujemy konstrukcje metalowe na indywidualne zamówienie. Są to wyroby o charakterze użytkowym i dekoracyjnym. Możemy zaoferować wykonanie balustrad schodów i balkonów, krat, ogrodzeń, bram wjazdowych i furtek oraz schody proste lub ślimakowe. Ponadto oferujemy odwodnienia liniowe nierdzewne, atrakcje basenowe i zadaszenia szklane. Realizujemy też niestandardowe zamówienia na dekoracje i elementy metalowe.

Nasze przykładowe realizacje można obejrzeć na stronie internetowej.

Zapraszamy klientów prywatnych i firmy do kontaktu oraz skorzystania z oferty Maro Laser.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Maro Laser sp. z o.o.

Maro Laser sp. z o.o., Chorzów

Słowa kluczowe

Aktualności

 • laserowe cięcie metalu

  29.05.2024

  Firma Maro Laser to lider w dziedzinie laserowego cięcia metalu, oferując klientom najwyższą jakość usług oraz precyzyjne wykonanie zgodne z ich wymaganiami. Wykorzystując nowoczesne technologie, takie jak lasery, zapewniamy szybkie i efektywne cięcie różnych rodzajów metali. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów oraz dbałości o każdy szczegół, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, dostosowując się do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu z Maro Laser, aby poznać naszą ofertę i przekonać się o wysokim standardzie świadczonych przez nas usług.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Maro Laser sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.