Wykonawca balustrad, barierek, mebli loftowych i innych konstrukcji
Wykonawca balustrad, barierek, mebli loftowych i innych konstrukcji, Markspaw Fhu Marek Staniszewski, Złota

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6481708803
REGON: 387441856
Rok założenia:
2020

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Markspaw ! Znajdziesz nas w Złotej, w województwie świętokrzyskim. Od 2020 zajmujemy się usługami ślusarsko-spawalniczymi.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Realizację usług ślusarskich i spawalniczych zlecicie firmie Markspaw znajdującej się w Złotej. Oferujemy spawanie takimi metodami, jak MIG, MAG i TIG. Wykonujemy też prace związane ze spawaniem elektrodą.

Fachowo pomagamy w spawaniu aluminium oraz stali zwykłej, nierdzewnej i kotłowej. Spawamy części pojazdów i maszyny, w tym maszyny rolnicze. Zapewniamy usługi spawania z dojazdem do klienta.

Nasza oferta to nie tylko usługi spawania, ale także prace ślusarskie. Precyzyjnie i sprawnie wykonujemy balustrady, schody, meble loftowe czy ogrodowe. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania.

Potrzebujecie pomocy spawacza? Skontaktujcie się z nami!


Wideo

Załączniki

Kontakt

Kontakt Markspaw Fhu Marek Staniszewski

Markspaw Fhu Marek Staniszewski, Złota

Opinie (0)

Opinie o firmie Markspaw Fhu Marek Staniszewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.