Zapewniamy usługi przewozowe i serwisowanie pojazdów
Zapewniamy usługi przewozowe i serwisowanie pojazdów, Marko Trans. Sp. z o.o, Tychy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6462932385
REGON: 24341433100000
KRS: 0000485103

O firmie

Przedsiębiorstwo Marko Trans. Sp. z o.o powstało w 2013 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług przewozowych i naprawianiem pojazdów.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu transportu i mechaniki pojazdowej. Posiadamy 5-letnie doświadczenie, dzięki czemu wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Do naszych obowiązków należy:
  • transport samochodowy,
  • naprawa samochodów,
  • przewóz towarów,
  • transport do 3,5 tony,
  • komputerowa diagnostyka pojazdów.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Podejmujemy się realizacji skomplikowanych zadań.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na sprawną realizację zleceń. Dysponujemy odpowiednio wyposażonym warsztatem samochodowym, w którym naprawiamy pojazdy różnych marek. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, iż jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć. Mechanika to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Posiadamy własną flotę pojazdów, które są przystosowane do przewozu towarów o różnym gabarycie. Dbamy o to, by przewożony towar został zabezpieczony przed podróżą i dotarł bez żadnych uszkodzeń. Pojazdy są systematycznie przeglądane, by wykluczyć ewentualne awarie.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Marko Trans w Tychach.

Kontakt

Kontakt Marko Trans. Sp. z o.o

Marko Trans. Sp. z o.o, Tychy

Opinie (0)

Opinie o firmie Marko Trans. Sp. z o.o