Dystrybucja kondensatorów i innych podzespołów elektronicznych
Dystrybucja kondensatorów i innych podzespołów elektronicznych, Markel Sp. z o.o, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1231286445
REGON: 147243421
KRS: 0000519103
Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba spółki Markel znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo, którego początki sięgają 1997 roku, zajmuje się m.in. produkcją podzespołów elektronicznych. Dostarcza nowoczesne elementy do maszyn przemysłowych.

Oferta

Większa wydajność i mniejsza awaryjność są możliwe dzięki komponentom sprzedawanym przez Markel. Spółka dostarcza różne komponenty urządzeń elektronicznych, w tym półprzewodniki aktywne. Są to diody, tyrystory, tranzystory, a także IGBT, SiC i MOSFET. Dostępne są też elementy pasywne, w tym bezpieczniki, rezystory i kondensatory. Oferta obejmuje również elementy chłodzenia i konstrukcji. Są to:
 • klamry,
 • radiatory,
 • izolatory,
 • bus-bary.
Sprzedawane są również sterowniki tranzystorów SiC i IGBT oraz przetworniki pomiarowe napięciowe i prądowe.

Ważnym punktem oferty Markel jest też projektowanie, produkcja i montaż urządzeń przemysłowych. Można do nich zaliczyć bloczki mocy, magazyny mocy, układy DSP i wiele innych. Maszyny elektryczne oraz energoelektroniczne używane są w różnych branżach, np. energetyce, górnictwie i na morzu. Urządzenia montowane są razem z szafami sterowniczymi, szafami elektrycznymi i pełnym okablowaniem. Firma oferuje również przeglądy, naprawy i modernizacje maszyn.

Do produkcji urządzeń używane są nowoczesne maszyny sterowane komputerowo. Markel podejmuje się też obróbki metali i tworzyw sztucznych na zamówienie. Może toczyć, wiercić, gwintować i frezować, a także ciąć laserem lub wodą. Elementy poddaje też galwanizacji, w tym anodowaniu i niklowaniu.

Pełna oferta przygotowana przez Markel znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje półprzewodniki Hitachi, Vishay, Semikron, ABB, Infineon, Diotec, Westcode, Ixys, Mitsubishi, Powerex, Powersem, Sanrex, Lamina, Dynex Power, Estel, International Rectifier, Microsemi, SanRex.

Artykuły

Co powinna zawierać rozdzielnica elektryczna?
Co powinna zawierać rozdzielnica elektryczna?
Rozdzielnicę elektryczną ma w domu każdy z nas, ale czy potrafimy poprawnie wymienić elementy, które znajdują się wewnątrz niej? Zapraszamy do lektury!
Do czego służy modułowy magazyn energii?
Do czego służy modułowy magazyn energii?
Modułowe magazyny energii, jak sama nazwa wskazuje, umożliwiają przechowywanie nadwyżek energii elektrycznej. Sprawdziliśmy, jakie korzyści się z tym wiążą!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Markel Sp. z o.o

Markel Sp. z o.o, Piaseczno

Aktualności

 • podzespoły

  13.11.2022

  Nowoczesne podzespoły elektroniczne pozwalają na wydajną pracę wielu urządzeń elektronicznych. W Markel dostarczamy Państwu zaawansowane technologiczne elementy układów, takie jak półprzewodniki, sterowniki tranzystorów i przetworniki pomiarowe. Oferujemy również doskonałej jakości elementy chłodzenia i konstrukcji. Nasi klienci kupią izolatory, bar-busy czy radiatory.

  Więcej informacji
 • montaż

  27.09.2022

  Elektronika mocy to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Duże zaangażowanie w realizację każdego zlecenia pozwala nam dostarczać Państwu precyzyjnie dopasowane technologie. Zajmujemy się projektowaniem oraz montowaniem układów chłodzenia, bloków mocy i magazynów mocy. Po każdym montażu wykonujemy testy poprawności działania urządzeń.

  Więcej informacji

Opinie (5)

Opinie o firmie Markel Sp. z o.o

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Filip
Filip
4.0
17.05.2022
Kupiłem niedawno diody, rezystory i inne podzespoły elektroniczne. Nie mam żadnych uwag odnośnie jakości. Są świetne.
Julian
Julian
5.0
25.03.2022
Kupuję u nich różne części elektroniczne. Jestem zadowolony z jakości i z cen.
Konrad
Konrad
5.0
12.01.2022
Zaawansowane technologiczne podzespoły elektroniczne. Jest z czego wybierać.
Cezary
Cezary
5.0
25.11.2021
Przystępne ceny elektroniki. Nie znalazłem tańszych podzespołów niż też o Markel.
dyskutant
dyskutant
5.0
18.09.2021
Duży wybór części elektronicznych.