Polski pionier w dziedzinie wizualizacji 3D
Polski pionier w dziedzinie wizualizacji 3D, Marjoram Studio Grafika 3D Filip Małecki, Olesno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5761579890
REGON: 365549571
Rok założenia:
2016

O firmie

Marjoram Studio Grafika 3D Filip Małecki już od 2016 roku świadczy usługi w branży grafika - pracownie graficzne. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Oleśnie, w województwie opolskim.

Oferta

Marjoram Studio to polski pionier w dziedzinie wizualizacji 3D, który swoje korzenie wywodzi z 2016 roku. Stworzony z myślą o dostarczaniu niezapomnianych wizualizacji w różnych sektorach – od architektury po projekty mebli, oferuje usługi zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym. Marjoram Studio jest przestrzenią, w której pomysły zamieniają się w rzeczywistość. Otwieramy drzwi do nowego wymiaru kreacji – miejsca, gdzie technologia idzie w parze z kreatywnością.

Kiedy przychodzi do architektury, to właśnie my pomagamy zobaczyć całość przed pierwszym wbiciem łopaty w ziemię. Współpraca z nami to gwarancja dokładności w każdym calu, a także efektywna promocja dzięki fotorealistycznym wizualizacjom. Jeśli interesuje cię design wnętrz, także tu znajdziesz dla siebie coś wyjątkowego. Dzięki naszym wizualizacjom możesz przechadzać się po przestrzeniach, które jeszcze nie zostały zbudowane, identyfikując i korygując błędy zanim staną się one rzeczywistością.

Nie ograniczamy się jednak tylko do budynków i wnętrz. Jeśli masz produkt, który chcesz wprowadzić na rynek, zapewniamy obrazy w najwyższej jakości, które z łatwością znajdą swoje miejsce w katalogach czy na stronach internetowych. Chcesz coś więcej? Nasze animacje 3D i interaktywne doświadczenia w technologii VR/AR przeniosą twoją publikę w zupełnie nowy, niewiarygodnie realistyczny świat.

Z Marjoram Studio twoje wizje stają się rzeczywistością w sposób nie tylko efektowny, ale i efektywny kosztowo. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wizualizacji architektonicznej, wnętrz, produktu czy animacji, jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i pomóc ci w zrealizowaniu twojej wizji.

Kontakt

Kontakt Marjoram Studio Grafika 3D Filip Małecki

Marjoram Studio Grafika 3D Filip Małecki, Olesno

Opinie (0)

Opinie o firmie Marjoram Studio Grafika 3D Filip Małecki


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.