Perfekcyjnie czyszczenie silnika metodą ultradźwiękową
Perfekcyjnie czyszczenie silnika metodą ultradźwiękową , Mariusz Kędys, Orzech

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6452191131
REGON: 240087943
Rok założenia:
2020

O firmie

Firmę M-Clean założyliśmy w Orzechu, w województwie śląskim. Zajmujemy się czyszczeniem silników, a wykorzystujemy do tego innowacyjną metodę mycia ultradźwiękami. Właścicielem firmy jest Mariusz Kędys.

Oferta

Żywotność każdego silnika samochodowego oraz motocyklowego można znacznie wydłużyć, jeżeli poddaje się go skutecznej pielęgnacji. Do takich usług należy właśnie czyszczenie silników myjką ultradźwiękową, którą stosujemy w warsztacie M-clean. Wybraliśmy tę metodę ze względu na jej liczne zalety.

Przede wszystkim usuwanie smarów, olejów i innych zabrudzeń z silnika wymaga ogromnej precyzji, którą zapewnia nam stosowanie zaawansowanych technologiczne urządzeń. Poza tym ultradźwięki są o wiele bezpieczniejsze niż tradycyjne metody czyszczenia i w żaden sposób nie uszkadzają delikatnych części silnika, co może się zdarzyć podczas pielęgnacji metodą śrutowania.

Myjka ultradźwiękowa dociera w każdą szczelinę i nadaje się do mycia najróżniejszych detali, także w pojazdach o skomplikowanej lub nietypowej budowie.

Osobom, które chcą w skuteczny sposób pozbyć się zabrudzeń w aucie lub motocyklu oferujemy takie usługi jak:
  • mycie zaworu EGR,
  • mycie bloku silnika 4-cylindrowego,
  • mycie głowicy 4-cylindrowej,
  • mycie obudowy skrzyni biegów.
Wymienione usługi świadczymy na terenie całego kraju, a dla Klientów ze śląska zapewniamy bezpłatny odbiór i dowóz silników oraz podzespołów samochodowych.

Zapewniamy, że regularne czyszczenie silnika wpływa na jego działanie i eliminację ewentualnych usterek, które mogą się pojawić przy dłuższym zaniedbaniu jednostki napędowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma M-Clean w Orzechu.

Artykuły

Specjalista z firmy M-CLEAN tłumaczy, na czym polega jeden ze sposobów regeneracji silników, czyli mycie ultradźwiękowe
Specjalista z firmy M-CLEAN tłumaczy, na czym polega jeden ze sposobów regeneracji silników, czyli mycie ultradźwiękowe
Firma M-CLEAN oferuje czyszczenie silników z zastosowaniem mycia ultradźwiękowego. Z tego artykułu dowiesz się, jak wygląda przeprowadzenie tej usługi.
M-Clean Mariusz Kędys – pielęgnacja silników motocyklowych
M-Clean Mariusz Kędys – pielęgnacja silników motocyklowych
Usuwanie zabrudzeń z silników oraz pielęgnacja wszystkich elementów układ napędowego w motocyklach. To oferta firmy M-Clean Pana Mariusza Kędysa, sprawdź!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Mariusz Kędys

Mariusz Kędys, Orzech

Opinie (6)

Opinie o firmie Mariusz Kędys


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
4.0
01.05.2022
Mają bardzo nowoczesny sprzęt i silnik czyszczą solidnie, ale i precyzyjnie.
Filip
Filip
5.0
31.03.2022
Uważam, że warto polecać usługi takich firm ja ta. Przed wykonaniem usługi dokładnie objaśnili mi, jak działają i dlaczego ta metoda jest bezpieczna. Po realizacji mogłem sam dokładnie obejrzeć silnik i oczywiście to tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że nie ma lepszej metody na skuteczne usuwanie smarów.
Dominik
Dominik
5.0
27.01.2022
Podoba mi się to, że dzięki ultradźwiękom było w stanie dotrzeć dosłownie do każdego zakamarka mojego silnika samochodowego. Olej i smary nie ostały się w nawet najmniejszej szczelinie.
Małgorzata
Małgorzata
5.0
05.11.2021
Silnik wyczyścili mi bardzo dokładnie i to w krótkim czasie. Oczywiście żadna część nie została uszkodzona.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
29.09.2021
Bardzo fajna usługa, która z pewnością znajdzie wielu zwolenników. Ja sam skorzystałem z tydzień temu i uważam, że nie ma lepszego sposobu na tak dokładnie wyczyszczenia silnika jak mycie ultradźwiękami. Firma robi kawał dobrej roboty.
Jarosław
Jarosław
4.0
19.07.2021
Z usług skorzystałem, bo mój znajomy bardzo chwalił sobie, to co robią z silnikami. Byłem w szoku, gdy zobaczyłem ich zdjęcia na stronie internetowej. Faktycznie są w stanie usunąć dosłownie każde zabrudzenie na silniku i to w bardzo krótkim czasie. Teraz sam polecam ich ofertę innym i zostawiam pozytywną ocenę.