Usługi czyszczenia profesjonalnym sprzętem
Usługi czyszczenia profesjonalnym sprzętem, Mario Mariusz Napieraj Czyszczenie parą, Trzebnica

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9151803115
REGON: 367352039
Rok założenia:
2017

O firmie

Przedsiębiorstwo Mario znajduje się w Trzebnicy, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług porządkowych. Specjalizujemy się w czyszczeniu parą. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Mariusz Napieraj.

Certyfikaty i dyplomy

System APP Auto Detailing z podstawami polerowania

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, a także właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
 • czyszczenie fug metodą parową,
 • usuwanie osadu parą,
 • pranie dywanów,
 • czyszczenie tapicerki samochodowej,
 • czyszczenie parowe powierzchni twardych,
 • czyszczenie gładkich powierzchni,
 • usuwanie wirusów,
 • czyszczenie wózków dziecięcych,
 • czyszczenie materacy,
 • mycie armatury.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Na specjalne życzenie podejmujemy się też nietypowych zleceń. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów.

Stosujemy innowacyjna metodę, jaką jest sprzątanie za pomocą gorącej pary. Nie potrzebne są do tego środki chemiczne i detergenty. Pod wpływem wysokiej temperatury, cząstki brudu odspajają się od tkaniny lub czyszczonej powierzchni. Za pomocą odkurzacza parowego, czyścimy dywany, materace, tapicerki samochodowe i okna. Używamy też delikatne ściereczki z mikrofibry, które nadają się do czyszczenia fug, glazury, terakoty, gresu i armatury.

Dodatkowo korzystamy z zabiegu aplikacji lanoliny. Jest to bezpieczny i naturalny środek, który wspomaga cały proces czyszczenia. Sprawdza się w usuwaniu tłustych zabrudzeń, a jednocześnie nadaje miękkość i połysk czyszczonym powierzchniom. Zajmujemy się też usuwaniem zabrudzeń z powierzchni twardych, takich jak lustra, szyby, glazura czy gres porowaty.

Tradycyjne mycie powierzchni, nawet przy zastosowaniu silnych detergentów, nie jest w stanie usunąć drobnoustrojów, które są osadzone w mikroszczelinach. Czyszczenie parowe zatem to idealny sposób, na pozbycie się wszystkich szkodliwych drobnoustrojów. Wysoka temperatura zabija roztocza kurzu, zarodniki pleśni, bakterie, wirusy, owsiki, pasożyty, a także pchły i inne insekty.

Czyszczenia parowe polecamy też w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci. Jest to profilaktyka przeciw alergii, pasożytów i nawracającym infekcjom. Podejmujemy się też dezynfekcją pościeli, materacy, dywanów, maskotek i innych przedmiotów, z którymi dzieci mają codzienny kontakt.

Oferujemy również pranie i czyszczenie: dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej metodą ekstrakcyjną. Usługi wykonywane są najwyższej klasy sprzętem i środkami firmy KARCHER. Wieloletnie doświadczenie w tej branży usług zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.

Auto Detailing nowa i dynamicznie rozwijająca się dziedzina pielęgnacji samochodów, motocykli oraz łodzi. Zakres usług Auto Detailingu obejmują wnętrze pojazdu (czyszczenie, pranie, powłoki zabezpieczające, renowacja el.skórzanych) oraz powłoki lakiernicze (korekta lakieru, nabłyszczanie, polerowanie, powłoki zabezpieczające m.in. ceramika, kwarc, wosk), polerowanie lamp oraz szyb.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całkowitą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Mario w Trzebnicy.

Marki i specjalizacje


Artykuły

Czyszczenie parowe dywanów
Czyszczenie parowe dywanów
Mimo wszelkich zalet czyszczenia parowego zainwestowanie w niezbędny sprzęt to spory wydatek. Dobrą alternatywą są firmy wyspecjalizowane w tej dziedzinie.
Mycie parowe jako sposób na utrzymanie fug w czystości
Mycie parowe jako sposób na utrzymanie fug w czystości
Czyszczenie fug myjką parową to niezawodny sposób, aby pozbyć się wszystkich, nawet wyjątkowo uporczywych zabrudzeń bez niszczenia wypełnienia między kafelkami.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mario Mariusz Napieraj Czyszczenie parą

Mario Mariusz Napieraj Czyszczenie parą, Trzebnica

Opinie (3)

Opinie o firmie Mario Mariusz Napieraj Czyszczenie parą

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Tymon
Tymon
5,0
25.12.2017
Polecam firmą Mario z całego serca. Korzystają tylko i wyłącznie z gorącej pary. Wszystkie zabrudzenia raz dwa znikają.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Marek
Marek
5,0
02.11.2017
Współpraca z firmą Mario przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Wyczyścili dla mnie tapicerkę samochodową. Jestem zadowolony z efektu.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0
Michał
Michał
5,0
27.10.2017
Świetna firma, która zna się na pracach porządkowych. Używają wysokiej klasy urządzeń do czyszczenia parą. Dzięki temu mam pewność, iż wszystkie bakterie i zanieczyszczenia zostały usunięte. Polecam serdecznie.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0