Kompleksowe tłumaczenia z języka angielskiego
Kompleksowe tłumaczenia z języka angielskiego, Maria Sawicka-Kałużyńska Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Skarżysko-Kamienna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6631085701
REGON: 291099406
Rok założenia:
1999

O firmie

Nazywam się Maria Sawicka-Kałużyńska. Z wykształcenia jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług związanych z tłumaczeniami. Biuro tłumaczeń prowadzę w Skarżysku-Kamiennej, w województwie świętokrzyskim. Do wszystkich powierzonych mi zleceń podchodzę rzetelnie, dzięki czemu realizuję je terminowo. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Głównym profilem mojej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług tłumaczeniowych. Skutecznie działam od prawie dwudziestu lat i przez ten czas zdobyłam niezbędne doświadczenie oraz z powodzeniem przeprowadziłam setki zleceń.

Moja oferta dotyczy tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie, a jej podstawowy zakres to:
  • tłumaczenia pisemne,
  • tłumaczenia ustne,
  • tłumaczenia naukowe,
  • tłumaczenia sądowe,
  • tłumaczenia techniczne.
Dodatkowo podejmuję się również przekładu różnych dokumentów. Tłumaczę teksty medyczne, a także prywatną korespondencję. Działam w pełni profesjonalnie, dlatego zapewniam dyskrecję. Dowodem na najwyższą jakość świadczonych przeze mnie usług tłumaczeniowych jest liczne grono zadowolonych klientów. Mam nadzieję, że wkrótce również Państwo do niego dołączą.

Wieloletnie doświadczenie i dużą branżowa wiedza umożliwia mi wykonywanie tłumaczeń ustnych. Służę fachową pomocą podczas konferencji czy spotkań z zagranicznymi kontrahentami. Dzięki mnie dojdziecie Państwo do porozumienia i skutecznie załatwicie wszelkie interesy.

Moja oferta skierowana jest zarówno do podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Gwarantuję stuprocentową zgodność tłumaczeń z oryginałem. Zachęcam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań związanych z moją ofertą. Udzielę wyczerpujących odpowiedzi na każde z nich. Jeżeli zależy Państwu na podjęciu współpracy z tłumaczem, który profesjonalnie wykona usługę to świetnie trafiliście. Koniecznie skontaktujcie się ze mną i umówcie na spotkanie.

Zapraszam do poznania szczegółów oferty usług translatorskich.

Artykuły

Kiedy potrzebny jest tłumacz przysięgły?
Kiedy potrzebny jest tłumacz przysięgły?
Tłumaczenia współcześnie są potrzebne na każdym kroku – nie każdy jednak może się podjąć tłumaczeń. Co obejmuje praca tłumacza przysięgłego?
Kto może zostać tłumaczem przysięgłym?
Kto może zostać tłumaczem przysięgłym?
Tłumacz przysięgły musi spełnić wiele różnych wymogów – dzięki temu mamy pewność, że jest on uczciwym fachowcem. Kiedy powinniśmy skorzystać z jego pomocy?
Kiedy potrzebny jest tłumacz przysięgły?
Kiedy potrzebny jest tłumacz przysięgły?
Tłumaczenie przysięgłe i zwykłe. Kiedy konieczne jest skorzystanie z usług tłumacza przysięgłego?

Wideo

Kontakt

Kontakt Maria Sawicka-Kałużyńska Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Maria Sawicka-Kałużyńska Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego, Skarżysko-Kamienna

Opinie (27)

Opinie o firmie Maria Sawicka-Kałużyńska Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewka
Ewka
5.0
06.05.2020
Ekstra pomoc przy tekście na uczelnię! Dzięki temu szybciej mi poszło z napisaniem pracy magisterskiej.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
19.03.2020
Polecam usługi pani Marii. Świetnie sobie poradziła z trudnym tłumaczeniem.
Krystian
Krystian
5.0
15.01.2020
Co, jak co, ale kwestie języka angielskiego opanowane do perfekcji. Jeden z lepszych tłumaczy z jakimi miałem do czynienia.
Izka
Izka
5.0
07.11.2019
Fachowa pomoc przy spotkaniu biznesowym. Doskonała znajomość języka. Polecam.
Kazik
Kazik
4.0
30.09.2019
Świetny tłumacz przysięgły, już wiele razy korzystałem i wiem, że w razie potrzeby mogę być pewien wierności tłumaczenia. Polecam!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
30.07.2019
Przystępne ceny, ale przede wszystkim doskonała znajomość języka i pracy tłumacza. Naprawdę warto!
Joanna
Joanna
5.0
11.05.2019
Bardzo dobre i rzetelne tłumaczenie tekstu medycznego. Tekst był trudny więc tym bardziej doceniam kunszt pani Marii. Serdecznie polecam.
Paulina
Paulina
5.0
26.03.2019
Bardzo dobrze wykonane tłumaczenie sądowe. Jestem niezmiernie zadowolona ze współpracy i polecam.
Adrian
Adrian
5.0
04.01.2019
Rzetelnie, szybko i w pełni profesjonalnie. Z pewnością będę tu zlecał kolejne tłumaczenia.
Franek
Franek
5.0
29.11.2018
Fachowo wykonane tłumaczenia techniczne, pomimo specjalistycznej terminologii. Biuro z którego usług warto skorzystać.
Kasia
Kasia
5.0
17.09.2018
Duża wiedza i umiejętności tłumacza, polecam, naprawdę warto.
Andrzej
Andrzej
5.0
01.07.2018
Warto skorzystać. Pani Maria jest profesjonalną tłumaczką i bardzo rzetelnie podchodzi do każdego zlecenia. Już trzy razy z nią współpracowałem i za każdym razem wszystko zostało doskonale przetłumaczone.
Konrad
Konrad
5.0
16.05.2018
Bardzo profesjonalnie wykonane tłumaczenie z języka angielskiego na polski. Długi dokument, ale wszystko szybko wykonane i przede wszystkim dokładnie. Serdecznie polecam.
Sylwia
Sylwia
5.0
14.03.2018
Profesjonalne i kompleksowe usługi translatorskie. Obsługa przebiega w miłej atmosferze. Pani tłumacz jest profesjonalistką dotrzymującą terminów i przykładającą uwagę do szczegółów. Perfekcjonizm w tej branży jest jak najbardziej na plus.
Jagoda
Jagoda
5.0
20.02.2018
Zgodność z oryginałem jest idealna, nic nie zostało zmienione, jest dokładnie tak jak być miało, za co serdecznie dziękuję i polecam wszystkim zainteresowanym.
Sabina
Sabina
5.0
06.01.2018
Medycyna do prostych branż nie należy, ale dla pani Marii Sawickiej-Kałużyńskiej okazała się być bułką z masłem. Bez najmniejszych problemów przetłumaczyła dla mnie tekst z angielskiego na polski.
Norbi
Norbi
5.0
15.12.2017
Miła atmosfera i fachowo wyświadczona usługa. Dotrzymano terminu, a wycena końcowa zgadzała się z ta wstępną. Jak dla mnie jak najbardziej na plus, bo nie ma się do czego przyczepić.
Patryk
Patryk
5.0
07.11.2017
Pisemne tłumaczenie z języka polskiego na język angielski przebiegło bez najmniejszych komplikacji. Wszystko zgodnie z planem i założonymi ustaleniami. Oby coraz więcej takich profesjonalistów pojawiało się na rynku.
Bartek
Bartek
5.0
28.10.2017
Terminowo i solidnie. Od teraz już zawsze będę korzystać z usług tłumaczeniowych tego biura. Naprawdę warto.
Ulka
Ulka
5.0
11.09.2017
Najlepszy tłumacz przysięgły języka angielskiego z jakim przyszło mi kiedykolwiek współpracować. Tak szybko zrealizowanego zlecenia na tłumaczenie korespondencji się nie spodziewałam.
Maks
Maks
5.0
22.08.2017
Wysoko postawiła poprzeczkę konkurencji. Jest przesympatyczna, ale też dobra w tym co robi. Nie pozwala sobie na błędy ani niedociągnięcia. Godna polecenia.
Zośka
Zośka
5.0
19.07.2017
Zdecydowanie polecam. Z tłumaczami współpracuję dość często, a ta pani zasługuje na szczególną pochwałę.
Wiola
Wiola
5.0
04.06.2017
Ustne tłumaczenie przebiegło bez jakichkolwiek komplikacji. Widać, ze pani tłumacz ma duże doświadczenie oraz wiedzę, którą sprawnie wykorzystuje do fachowego świadczenia usług.
Tymon
Tymon
5.0
19.05.2017
Doświadczona pani tłumacz, która do klienta podchodzi w pełni profesjonalnie, jednak z przyjaznym nastawieniem. Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Polecam.
Greta
Greta
5.0
29.04.2017
Szeroka oferta usług tłumaczeniowych. Świadczone są dokładnie tak jak należy i to w atrakcyjnej ofercie cenowej. Jak dla mnie absolutny numer 1. Ma znaczną przewagę nad konkurencją.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.05.2013
Profesjonalnie i szybko. Stanowczo polecam. Janusz J.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.05.2013
Professionalism and fast service. I would recommend for sure! Janusz J.
Zobacz więcej (17)