Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6780041821
REGON: 356747022
Rok założenia:
1996

O firmie

Formacja Rozwoju Delfini działa od 2010 roku. Historia teatru sięga jednak 1996 roku, kiedy to powstało Biuro Teatralno-Artystyczne. Siedziba mieści się w Krakowie. Specjalizujemy się w organizacji spektakli. Osobą decyzyjną jest Maria Olesiak.

Oferta

Janusz Gajos, Krystyna Janda, Marek Kondrat czy Jan Kobuszewski to jedni z wielu znakomitych aktorów, których mieliśmy zaszczyt gościć na deskach naszego teatru. Dzięki ich talentowi i zaangażowaniu klasyczne sztuki, które wystawiamy, rozbrzmiewają nowym życiem, w którym Widzowie zatapiają się z zapartym tchem.

Przygotowując spektakl, dbamy o najdrobniejsze szczegóły - zarówno kostiumy, jak i scenografia zawsze dopięte są na ostatni guzik. Sztuką jest także operowanie światłem, dlatego podejmujemy współpracę tylko z najlepszymi specjalistami. Dokładamy wszelkich starań, aby efekt końcowy był zdumiewający oraz pozostawał w myślach naszych Widzów na długo.

Do teatru podchodzimy przede wszystkim z pasją, którą chętnie podzielimy się z każdym z Państwa. Nasza ekipa to osoby, które bez teatru nie wyobrażają sobie życia. Chcielibyśmy bardzo zarazić Państwa tą piękną miłością do sztuki, która swoimi korzeniami sięga do czasów starożytnych, już od tysięcy lat bawiąc, szokując oraz ucząc ludzi na całym świecie.

Zapraszamy do zapoznania się ze spektaklami Delfini.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Maria Olesiak Formacja Delfini Biuro Artystyczno-Reklamowe

Maria Olesiak Formacja Delfini Biuro Artystyczno-Reklamowe, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Olesiak Formacja Delfini Biuro Artystyczno-Reklamowe