Tłumaczenia ustne i pisemne
Tłumaczenia ustne i pisemne, Maria Łada mgr, tłumacz, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130318592
REGON: 012978124
Rok założenia:
1998
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Maria Łada i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Od ponad dwudziestu lat zarządzam własnym biurem tłumaczeń zlokalizowanym w Warszawie. Działalność rozpoczęłam w 1994 roku. W roku 1998 zostałam wpisana na listę tłumaczy przysięgłych niemieckiego, prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości.

Certyfikaty i dyplomy

W 2000 roku uzyskałam Poświadczenie Bezpieczeństwa nr K0132103T upoważniające do dostępu do informacji niejawnych, stanowiących tajemnice państwową, oznaczonych klauzulą "tajne".

Oferta

Nadrzędnym profilem mojej działalności jest wykonywanie tłumaczeń języka niemieckiego zarówno ustnych, jak i pisemnych. Podejmuję się dokonania przekładów zwykłych lub przysięgłych (poświadczonych). Podejmuję się tłumaczeń ustnych podczas konferencji, szkoleń i negocjacji handlowych. W roli tłumacza przysięgłego występuję także w sądzie, prokuraturze i na policji. Specjalizuję się w tłumaczeniach symultanicznych języka niemieckiego, a także konsekutywnych.

Proponuję swoim klientom profesjonalne przekłady dokumentów takich jak:
  • dokumenty rejestracyjne przedsiębiorstw
  • akty notarialne
  • pełnomocnictwa
  • dokumenty samochodowe
  • świadectwa szkolne i dyplomy uczelni
Proponuję usługi translacyjne obejmujące akty prawne, umowy handlowe, jak również dokumenty zawarcia związku małżeńskiego.

W pracy tłumacza stawiam na wiarygodność przekładu, jest to bowiem niezwykle istotna część tej pracy, zwłaszcza w odniesieniu do wszelkich dokumentów o charakterze prawnym. Mogę pochwalić się wieloma udanymi przekładami, a także owocną współpracą z różnymi instytucjami.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Maria Łada mgr, tłumacz

Maria Łada mgr, tłumacz, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Łada mgr, tłumacz