Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9541018890
REGON: 272274873
Dodatkowe kontakty:

32 256 07 58

Rok założenia:
1994

O firmie

Biuro tłumaczeń, prowadzone przez Marię Kingsford-Golinowską, znajduje się w Katowicach. Na polskim rynku działamy z powodzeniem od 1994 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu przysięgłym z języka angielskiego.

Oferta

Przedmiotem naszej działalności są kompleksowe usługi tłumaczeniowe dla osób indywidualnych i firm. Zapewniamy wykonanie profesjonalnych tłumaczeń z języka polskiego na angielski i z języka angielskiego na język polski. Oferujemy realizację zleceń związanych z tłumaczeniami przysięgłymi i tłumaczeniami zwykłymi. Specjalizujemy się w tłumaczeniu przysięgłym dokumentów urzędowych, pism sądowych oraz opinii prawniczych.

W zakresie tłumaczenia specjalistycznego zajmujemy się tłumaczeniem tekstów z takich dziedzin, jak medycyna, ekonomia, technika czy motoryzacja. Udzielamy również pomocy w tłumaczeniu ustnym spotkań biznesowych, konferencji czy wizyt u notariusza.

Możecie liczyć Państwo na pełną dyskrecję i rzetelność w wykonywaniu tłumaczeń. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie zawodowe, które gwarantuje precyzyjne tłumaczenie każdego rodzaju tekstu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz miłą obsługę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów z Katowic i okolic.

Kontakt

Kontakt Maria Kingsford-Golinowska

Maria Kingsford-Golinowska, Katowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Kingsford-Golinowska