Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541800370
REGON: 090329738
Rok założenia:
1985

O firmie

Nazywam się Maria Goździewińska-Hinz i jestem lekarzem stomatologiem. Mój gabinet dentystyczny zlokalizowany jest na terenie Bydgoszczy. Działalność prowadzę od 1993 roku.

Oferta

Moja praca polega na sprawianiu, że Państwa uśmiech będzie jeszcze zdrowszy i piękniejszy. Zęby są bardzo ważne, dlatego konieczna jest odpowiednia opieka stomatologiczna. Właśnie takie usługi oferuje mój gabinet. Moje wieloletnie doświadczenie oraz wszechstronna wiedza przyczyniają się do kompleksowego zadbania o pacjenta.

Zajmuję się stomatologią zachowawczą z endodoncją, czyli leczeniem zębów, chorób dziąseł i zapaleń przyzębia. Zalicza się do tego również odbudowa, wypełniania oraz trepanacja zęba.

Oferta uwzględnia chirurgię stomatologiczną, w ramach której wykonuję ekstrakcję.

W mojej ofercie znajdą Państwo usługi zakładania mostów porcelanowych i koron. Co więcej, oferuję profilaktykę stomatologiczną, czyli fluoryzację, lakierowanie, lapisowanie bądź lakowanie zębów. oraz usuwanie kamienia nazębnego. Wybielam zęby oraz pomagam wybrać ich odpowiedni odcień.

Przyjmuję nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Dbam o to, by każdy niezależnie od wieku dobrze się czuł w moim gabinecie, dlatego na życzenie stosuję miejscowe znieczulenia.

Zapraszam do kontaktu i skorzystania z usług mojego gabinetu zlokalizowanego w Bydgoszczy.

Kontakt

Kontakt Maria Goździewińska-Hinz Stomatolog

Maria Goździewińska-Hinz Stomatolog, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Maria Goździewińska-Hinz Stomatolog