Kompleksowe prace wykończeniowe
Kompleksowe prace wykończeniowe, Marek Piastowski Usługi Remontowo Wykończeniowe, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8992857190
REGON: 382457120
Rok założenia:
2019

O firmie

Firma Marka Piastowskiego mieści się we Wrocławiu. Specjalizuje się w usługach remontowo-wykończeniowych. Wykonuje zlecenia na terenie całego miasta.

Oferta

Kupili Państwo nowe mieszkanie? A może planują odnowienie domu? W ofercie firmy Marka Piastowskiego znajduje się szeroki wachlarz usług remontowo-budowlanych. Specjalizują się w wykończeniach mieszkań i domów, w szczególności łazienek i kuchni. Wszystkie zlecenia wykonywane są za pomocą najwyższych jakościowo produktów. Doświadczenie pracowników gwarantuje terminowe zakończenie prac.

Oferta obejmuje takie usługi jak:
  • szpachlowanie
  • gładzenie ścian i sufitów
  • układanie glazury
  • układanie gresu
  • malowanie ścian
  • malowanie sufitów
  • tapetowanie
Podczas adaptacji mieszkań i lokali użytkowych firma wykonuje również takie prace jak stawianie i wyburzanie ścian działowych czy podwieszanie sufitów. Firma zapewnia indywidualne podejście do klienta. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wyremontowanie pomieszczenia wyglądały perfekcyjnie i każdy szczegół był dopracowany.

Więcej o firmie Marka Piastowskiego znajduje się na stronie internetowej. W sprawie podjęcia współpracy można kontaktować się telefonicznie.

Zakres działalności

Artykuły

W jaki sposób można efektownie wykończyć ścianę w budynku?
W jaki sposób można efektownie wykończyć ścianę w budynku?
Rozwiązań w zakresie wykończenia ścian jest wiele – można ten element konstrukcyjny m.in. pomalować lub położyć na nim glazurę, czym zajmą się fachowcy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Marek Piastowski Usługi Remontowo Wykończeniowe

Marek Piastowski Usługi Remontowo Wykończeniowe, Wrocław

Opinie (4)

Opinie o firmie Marek Piastowski Usługi Remontowo Wykończeniowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominik
Dominik
5.0
09.09.2019
Kolega polecił mi ich usługi. Nie zawiodłem się. Nowe mieszkanie zostało wyremontowane szybciej niż się spodziewałem. W dodatku wszystkie detale zostały dopracowane.
Norbert
Norbert
5.0
31.07.2019
Polecam tę firmę. Bardzo sprawnie wyremontowali mi dwie łazienki. Nie ukrywam, że cena była bardzo atrakcyjna.
Adam
Adam
5.0
13.05.2019
Bardzo profesjonalna ekipa. Wyremontowali dla mnie cały strych i zaadoptowali go pod sypialnię. Wszystko zostało ukończone w takim terminie na jaki się umówiliśmy. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
Filip
Filip
5.0
24.03.2019
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Szybko i ładnie wyremontowali mi łazienkę. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.