Gospodarstwo rybackie - hodowla, połów i sprzedaż ryb
Gospodarstwo rybackie - hodowla, połów i sprzedaż ryb, Marek Łosiewicz Gospodarstwo rybackie w Bąkowcu, Garbatka-Letnisko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8121347422
REGON: 670829225
Rok założenia:
1995

O firmie

Gospodarstwo Rybackie Marka Łosiewicza w Bąkowcu, położonym w województwie wielkopolskim, to miejsce stworzone z pasji i miłości do hodowli ryb. Nasza oferta skupia się na hodowli ryb konsumpcyjnych, którym zapewniamy wyjątkowe warunki i naturalne pożywienie pozyskiwane z własnego gospodarstwa.

Oferta

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne gatunki ryb, od popularnego szczupaka i sandacza po tradycyjnego karpia czy karaś. Nasze ryby wyróżniają się doskonałym smakiem i wysoką jakością, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników zdrowego i pysznego jedzenia.

Ponadto nasze gospodarstwo specjalizuje się w produkcji materiału zarybieniowego, co stanowi istotną część naszej działalności dla osób, które regularnie dokonują zarybiania wód terytorialnych.

Dla branży przetwórstwa rybnego również mamy wiele do zaoferowania. Nasz wysokiej jakości surowiec pozwala na produkcję różnorodnych przetworów rybnych, które cieszą się uznaniem klientów ze względu na doskonały smak i świeżość.

Jeśli poszukujesz ryb doskonałej jakości do produkcji przetworów rybnych, to gospodarstwo rybackie Marka Łosiewicza jest idealnym partnerem biznesowym. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia się stałej współpracy.

Kontakt

Kontakt Marek Łosiewicz Gospodarstwo rybackie w Bąkowcu

Marek Łosiewicz Gospodarstwo rybackie w Bąkowcu, Garbatka-Letnisko

Aktualności

  • ryby

    31.03.2024

    Gospodarstwo Rybackie w Bąkowcu, prowadzone przez Marka Łosiewicza, to miejsce, gdzie hodowla, połów i sprzedaż słodkowodnych ryb konsumpcyjnych odbywa się z najwyższą starannością i dbałością o środowisko naturalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nowoczesnym metodom hodowlanym, gospodarstwo oferuje swoim klientom ryby najwyższej jakości, takie jak karpie, pstrągi czy amury. W trosce o lokalną społeczność i środowisko, Marek Łosiewicz współpracuje z innymi lokalnymi przedsiębiorcami oraz organizacjami ekologicznymi, aby promować zrównoważony rozwój i ochronę zasobów wodnych w regionie. Zapraszamy do kontaktu z Gospodarstwem Rybackim w Bąkowcu, aby poznać pełną ofertę produktów oraz dowiedzieć się więcej o działalności firmy i jej zaangażowaniu w ochronę przyrody.

Opinie (0)

Opinie o firmie Marek Łosiewicz Gospodarstwo rybackie w Bąkowcu


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.