Przewóz osób w kraju i za granicą
Przewóz osób w kraju i za granicą, Marcin Semenowicz Transport, Trzcianka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7630009816
REGON: 301426973
Rok założenia:
2010

O firmie

Marcin Semenowicz jest właścicielem firmy transportowej, której siedziba mieści się w Trzciance, w województwie wielkopolskim. Działalność założyliśmy w roku 2010, od którego świadczymy usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Oferta

Przede wszystkim zajmujemy się usługami transportowymi. Do każdego Klienta dostosowujemy się indywidualnie, co pozwala nam na precyzyjne wykonanie zleceń. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nagromadzone doświadczenie w branży. Mimo to, nadal stawiamy na rozwój i ciągle poszerzamy kwalifikacje.

Głownie naszą ofertę stanowią:
  • przewozy osób na terenie kraju
  • zagraniczny transport osób
  • obsługa wycieczek
Posiadamy nowoczesne autokary wyposażone w wygodne, rozsuwane fotele, klimatyzację, oświetlenie czy lodówkę. Ponadto proponujemy także przewóz busami, które mają możliwość obsłużyć od 9 do 14 pasażerów. Wszystkie pojazdy przechodzą są regularnie poddawane przeglądom oraz serwisom.

Cel, jaki postawiliśmy przed sobą postawiliśmy to zapewnienie ludziom w każdym wieku rozwijających i interesujących wyjazdów. Przede wszystkim dbamy wówczas o komfort i bezpieczeństwo uczestników. Mimo wszystko każda wycieczka ma służyć rozrywce, integracji czy nauce, niezależnie od długości jej trwania czy lokalizacji, w której się odbywa.

Zatrudniani przez nas pracownicy to doświadczeni zawodowcy, którzy posiadają wszystkie odpowiednie kwalifikacje oraz wiedzę. Nie pozwolą oni, by wyjazd się nie odbył i zawsze wybiorą jak najbardziej optymalną trasę.

Chętnych zapraszamy do kontaktu z firmą Marcina Semenowicza.

Artykuły

Wybór przewoźnika na wycieczki szkolne
Wybór przewoźnika na wycieczki szkolne
Wybór przewoźnika na wycieczkę szkolna nie jest łatwy. Musimy pamiętać, że od wyboru organizatora zależy w głównej mierze komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Marcin Semenowicz Transport

Marcin Semenowicz Transport, Trzcianka

Opinie (4)

Opinie o firmie Marcin Semenowicz Transport

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Martyna
Martyna
5.0
10.05.2020
Polecam tę firmę. Każda wycieczka, którą organizowali dostarczyła niezapomnianych wrażeń.
Dawid
Dawid
5.0
14.03.2020
Jest to sprawdzona firma transportowa, niejednokrotnie korzystałem z ich usług, a każda wycieczka zakończona była sukcesem.
Laura
Laura
5.0
18.01.2020
Dzięki ich usługom mogłam wreszcie odwiedzić wraz ze znajomymi naszych zachodnich sąsiadów. Cena była rozsądna a jakość świadczonych usług bardzo dobra. Kierowca przez całą drogę był sympatyczny i sprawnie dotarł na miejsce.
Konrad
Konrad
5.0
26.11.2019
Brałem udział w zorganizowanej przez nich wyciecze. Nie mam na co narzekać. Autokar był wygodny, a kierowca wybrał optymalną trasę. Wszystko przeprowadzone w sposób bezpieczny i bez żadnych problemów na drodze. Polecam.