Tłumaczenie przysięgłe dokumentów i pism sądowych
Tłumaczenie przysięgłe dokumentów i pism sądowych, Marcin Łysek Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego, Chorzów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5491190649
REGON: 273475792
Rok założenia:
1996

O firmie

Nazywam się Marcin Łysek. Moje biuro znajduje się w Chorzowie. Od wielu lat zajmuję się tłumaczeniami. Posiadam uprawnienia do tłumaczenia przysięgłych tekstów i dokumentów zapisanych w języku niemieckim na język polski oraz do przekładu z języka polskiego na niemiecki.

Oferta

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnych tłumaczeniach, to moja oferta jest dobrym wyborem. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdego zlecenia i pełen profesjonalizm sprawiają, że zaufało mi już wielu klientów indywidualnych, firm oraz sądów lub urzędów.

Do najczęściej tłumaczonych przeze mnie dokumentów należą różne akty administracyjne. Tłumaczę z języka niemieckiego i na język niemiecki akty urodzenia, małżeństwa i zgonu, dowody rejestracyjne i zaświadczenia. Ponadto zajmuję się przekładem dowodów rejestracyjnych, decyzji administracyjnych i pism sądowych. W zależności od Państwa potrzeb tłumaczę pozwy, wnioski, wyroki, a także akty notarialne i testamenty. Na życzenie klientów mogę również przełożyć dokumenty potwierdzające uzyskane wykształcenie, w tym dyplomy i świadectwa oraz papiery zaświadczające o niekaralności.

Dodatkowo z moich usług korzystają osoby prowadzące działalność gospodarczą, ponieważ przekładam umowy, sprawozdania finansowe i rejestry handlowe. Jestem również w stanie przetłumaczyć korespondencję, materiały reklamowe oraz strony internetowe. Zajmuję się też tłumaczeniami ustnymi.

Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu i skorzystania z moich usług! Zapewniam szybkie realizowanie zamówień oraz niezwykle konkurencyjne ceny!

Kontakt

Kontakt Marcin Łysek Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego

Marcin Łysek Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego, Chorzów

Opinie (0)

Opinie o firmie Marcin Łysek Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego