Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7371734504
REGON: 120275149
Rok założenia:
2006

O firmie

Nieustannie od 2006 roku zajmujemy się prowadzeniem agencji usług projektowych i geodezyjnych. Siedziba naszego przedsiębiorstwa AUPiG zlokalizowana jest w Mszanie Dolnej, w powiecie limanowskim, na terenie województwa małopolskiego. Jego właścicielem jest Marcin Dudzik.

Oferta

Z naszych profesjonalnych usług geodezyjnych korzystają zarówno osoby fizyczne, jak i małe oraz duże przedsiębiorstwa. Zapewniamy kompleksową obsługę kartograficzną ma bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy profesjonalni, dokładni i wszelkie zlecenia wykonujemy na czas. W naszej ofercie uwzględniliśmy realizacyjne pomiary geodezyjne, a dokładnie pomiary odkształceń i przemieszczeń budynków, pionowości oraz powierzchni obiektów i powierzchni działki. Dodatkowo zajmujemy się tyczeniem:
  • obiektów budowlanych
  • tras
  • budynków
  • urządzeń podziemnych
  • sieci uzbrojenia terenu

Wyznaczamy również punkty główne.Oferujemy też tworzenie map aktualizacyjnych i tych do celów projektowych, inwentaryzacje budowli, budynków, działek, przyłączy oraz sieci uzbrajania terenu i podziały geodezyjne budynków. Wykonujemy też prace związane z połączeniami działek, rozgraniczaniem nieruchomości oraz wykazami synchronizacyjnymi. Klienci mogą liczyć na pełną obsługę inwestycji. Zadbamy o geodezyjną dokumentację powykonawczą, obsługę budowy i montażu oraz opracowanie projektu budowlanego. Co więcej, przygotowujemy osnowy realizacyjne.

AUPiG zaprasza do podjęcia współpracy.

Kontakt

Kontakt Marcin Dudzik AUPiG

Marcin Dudzik AUPiG, Mszana Górna

Opinie (0)

Opinie o firmie Marcin Dudzik AUPiG