Oferujemy leasing pojazdów, maszyn i urządzeń
Oferujemy leasing pojazdów, maszyn i urządzeń, Marcin Bieganowski, Grodzisk Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5291781417
REGON: 147046732
Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba firmy Zaufany Leasing zlokalizowana jest w Grodzisku Mazowieckim. Działamy na rynku nieprzerwanie już od 2014 roku. Właścicielem firmy jest Marcin Bieganowski.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie leasingu. Swoją ofertę kierujemy do różnego rodzaju przedsiębiorstw, ale oferujemy również leasing dla Klientów indywidualnych - leasing konsumencki. Pomożemy w wyborze najlepszej opcji, dopasowanej do Państwa oczekiwań.

Aby zapewnić najwyższą jakość obsługi, zapewniamy pomoc przy wyszukiwaniu auta. Dobierzemy taki pojazd, z którego będą Państwo w pełni zadowoleni. Zajmiemy się również jego weryfikacją. Sprawdzimy całą dokumentację pojazdu, zweryfikujemy stan techniczny oraz blacharski, przebadamy również przebieg. Zapewniamy Państwu pomoc posprzedażową w ramach umów z leasingodawcą. Przeprowadzamy negocjacje z ubezpieczycielami, a w razie chęci sprzedaży pojazdu, oferujemy nasze doradztwo. Do współpracy zapraszamy również weryfikatorów!

Oferujemy pomoc firmom, które dopiero się rozwijają. Pomożemy w uzyskaniu finansowania na:
  • pojazdy osobowe,
  • pojazdy dostawcze,
  • maszyny,
  • urządzenia,
  • ciągniki siodłowe,
  • naczepy i przyczepy,
  • sprzęt ciężki.
Zajmiemy się pozyskaniem finansowania również na sprzęt IT, medyczny, rolniczy i leśny oraz wyposażenie gastronomiczne. Zadbamy też o finansowanie poligrafii, wyposażenia warsztatowego, obrabiarek, frezarek i innego specjalistycznego sprzętu.

Zapewniamy nasze fachowe doradztwo biznesowe. Zajmujemy się ubezpieczeniami GAP, dzięki którym możliwe jest zabezpieczenie strat finansowych od kradzieży czy szkody całkowitej pojazdu. Oferujemy naszą pomoc przy odszkodowaniach. Proponujemy Państwu korzystne kredyty hipoteczne, kredyty dla firm oraz kredyty i pożyczki konsumenckie oraz kredyty gotówkowe dla działalności jednoosobowych. Znajdą Państwo u nas atrakcyjne kredyty na start działalności.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy w Grodzisku Mazowieckim.

Artykuły

Leasing pojazdów – na co zwrócić uwagę?
Leasing pojazdów – na co zwrócić uwagę?
W przypadku atrakcyjnego leasingu pojazdów warto skorzystać z pomocy profesjonalnego doradcy, którzy dobierze najlepsze warunki tego typu formy finansowania.
Rozwiń firmę dzięki korzystnemu leasingowi!
Rozwiń firmę dzięki korzystnemu leasingowi!
Rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej to w większości przypadków konieczność zakupu drogiego sprzętu – warto wziąć go w korzystny leasing.
Weryfikacja i wyszukiwanie aut używanych
Weryfikacja i wyszukiwanie aut używanych
Usługa weryfikacji i wyszukiwania aut używanych przez specjalistę to bardzo dobry pomysł, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze przy kupnie samochodu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Marcin Bieganowski

Marcin Bieganowski, Grodzisk Mazowiecki

Słowa kluczowe

Opinie (10)

Opinie o firmie Marcin Bieganowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Gosia
Gosia
5.0
03.01.2020
Polecam, super pomoc jeśli chodzi o kredyty na własną działalność.
Michał
Michał
5.0
06.11.2019
Zdecydowanie godni polecenia. Pomogli mi wyszukać używane auto, sprawdzili stan techniczny i wszystkie poprawki blacharskie, zbadali z każdej strony. Dzięki nim udało mi się wybrać super auto.
Irek
Irek
5.0
30.09.2019
Dzięki nim szybko uzyskałem pożyczkę konsumencką na bardzo dobrych warunkach. Polecam.
Iwona
Iwona
5.0
04.07.2019
Polecam, pomogli mi w uzyskaniu finansowania na auta firmowe.
Adam
Adam
5.0
11.05.2019
Polecam, fachowcy jak się patrzy. Przy zakładaniu własnej działalności służą doradztwem.
Filip
Filip
5.0
23.03.2019
Cieszę się, że przy szukaniu leasingu trafiłem właśnie na nich. Pomogli mi przy wszystkich formalnościach, doradzili dobre rozwiązanie.
Marcin
Marcin
5.0
04.01.2019
Polecam, bardzo dobra pomoc biznesowa, znają się na wszystkim związanym z leasingiem czy kredytami, super mi doradzili.
Łukasz
Łukasz
5.0
21.11.2018
Pomogli mi w wyszukaniu używanego pojazdu, który chciałem wziąć w leasing. Dodatkowo zweryfikowali wszystko, w tym przebieg czy stan techniczny. Ostatecznie trafiłem na super auto.
Joanna
Joanna
5.0
09.09.2018
Bardzo kompetentna obsługa, doradztwo biznesowe na najwyższym poziomie! Polecam wszystkim, którzy rozpoczynają prowadzenie własnej działalności.
Emil
Emil
5.0
09.07.2018
Polecam, bardzo mi pomogli kiedy zakładałem firmę. Nie stać mnie było na zakup całego sprzętu itd, doradzili mi leasing, który okazał się najlepszym rozwiązaniem!