Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 9111928170
Rok założenia:
2007

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

W ramach działalności naszego Niepublicznego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Salutaris w Złotym Stok...
Zapewniamy pomoc podczas poszukiwania pracy opiekunkom oraz opiekunom osób starszych. Oferty dotycz...
Firma Danas & Sylwias ze Zlotoryi oferuje opiekę nad seniorami w ich domu. Nasze opiekunki zapewnia...
Zajmujemy się opiekowaniem osobami starszymi. Za nasz największy atut należy uznać zaangażowanie i ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Maranta. Pensjonat. Prywatny dom opieki dla osób starszych" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 9111928170.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Bierutów w województwie dolnośląskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2007. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Polna 1a. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 56-420 Bierutów. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 51.1346640392157N, 17.5441003529412E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: pensjonatmaranta@gmail.com. Branża, w której specjalizuje się firma "Maranta. Pensjonat. Prywatny dom opieki dla osób starszych" to Opieka nad seniorami.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 71 314 60 71. Zapraszamy do odwiedzenia firmy w godzinach: Pn.-Nd.: 24h.

Kontakt

Kontakt Maranta. Pensjonat. Prywatny dom opieki dla osób starszych

Maranta. Pensjonat. Prywatny dom opieki dla osób starszych, Bierutów

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Maranta. Pensjonat. Prywatny dom opieki dla osób starszych


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
01.08.2013
Moja opinia będzie negatywna na temat tego Domu Opieki "Maranta", w którym przebywa moja matka; nie chciałbym opisywać wszystkich negatywnych rzeczy bo nie jest to łatwe ale proszę mi wierzyć to co "Maranta" umieszcza na swojej stronie internetowej bardzo odbiega od rzeczywistości; opieka wcale nie jest specjalistyczna to po pierwsze, a po drugie - ilość personelu na znaczną ilość pensjonariuszy jest znikoma; w weekendy jest tylko jedna pani i niestety nie jest wstanie sobie poradzić. Mama dorobiła się odleżyn, odwodnienia i spadła z łóżka ("Maranta" posiada zwykłe łóżka, które nie są dostosowane dla starszych osób) - dowiedziałem się o tym po trzech dniach gdy wygadała się pracownica. Poza tym transparentność finansów jest dla mnie niejasna - są różnice w fakturach a SMS'em wysyłanym przez kierownictwo Domu Opieki. To wszystko zmusiło mnie do zmiany na inny Dom Opieki;