Sprzedaż artykułów szkolnych i biurowych
Sprzedaż artykułów szkolnych i biurowych, Manual, Tarnów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8731066265
REGON: 850421580
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma Manual działa na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w sprzedaży artykułów papierniczych i biurowych. zapraszamy ul. Bernardyńska 9, tel. 14 6219 713 oraz ul. Goldhammera 11, tel. 14 621 42 74

Zajmujemy się również reklamą: wykonujemy banery, tablice, nadruki, pieczątki, reklamy na pojazdach, sitodruk
tel. 602 199 408

Oferta

Podstawowym profilem działalności firmy Manual jest sprzedaż artykułów papierniczych, znajdujących szerokie zastosowanie w biurze, szkole, a także u plastyków i artystów. Oferujemy szeroki wybór artykułów biurowych, m.in.: zszywaczy, dziurkaczy, papieru do drukarek i ksero, a także segregatorów czy kopert. W naszym sklepie posiadamy również materiały szkolne, począwszy od kredek, długopisów, po zeszyty, bloki i piórniki. Każdy uczeń znajdzie tu coś dla siebie.

Sprzedajemy też:
  • artykuły artystyczne,
  • farby,
  • ozdoby,
  • artykuły papiernicze,
  • biurowe artykuły,
  • podobrazia,
  • banery.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy ofertę edukacyjnych zabawek, a także gier i układanek rozwijających wyobraźnię. Dla starszych mamy ozdoby i dekoracje w formie decupage i quillingu. Ponadto, chcąc poszerzyć asortyment, wprowadziliśmy do sprzedaży artykuły dla plastyków i artystów. Tylko u nas znajdziecie duży wybór specjalistycznych farb olejnych, acryle, a nawet farb wodnych i tempery uznanych i cenionych w świecie firm. Sprzedajemy wszelkie akcesoria malarskie, jak pędzle i grunty.

Kolejną gałęzią naszej działalności jest prowadzenie profesjonalnej agencji reklamowej. Oferujemy kompleksowe działania, obejmujące projekty i wykonanie reklam, nadruków i sitodruków, a także reklam wielkoformatowych.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą firmy Manual z Tarnowa. Gwarantujemy wysoką jakość usług i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Kontakt Manual

Manual, Tarnów

Opinie (0)

Opinie o firmie Manual