Szkolenie kierowców ciężarówek i samochodów osobowych
Szkolenie kierowców ciężarówek i samochodów osobowych, Manewr, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8942668110
REGON: 932641217
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Szkoła nauki jazdy Manewr znajduje się we Wrocławiu. Należy do Jolanty i Marka Gliszczyńskich i została założona w 1999 roku. Jej oferta obejmuje szkolenia kandydatów na kierowców i operatorów maszyn oraz kursy dla kierowców zawodowych.
nasz drugi adres: ul. Sołtysowicka 27E, tel. 71 325 00 25.

Oferta

Prawo jazdy to dokument potrzebny nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Uprawienia do prowadzenia pojazdów i maszyn zwiększają szansę na znalezienie pracy, dlatego warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez ośrodek szkolenia kierowców Manewr. Nowoczesna placówka zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców oraz podnoszeniem umiejętności osób, które już posiadają prawo jazdy. Szkoła posiada własny, oświetlony i ogrodzony plac manewrowy oraz sale wykładowe wyposażone w sprzęt audiowizualny. Oczywiście do szkolenia wykorzystywane są sprawne pojazdy, identyczne z tymi, na których przyjdzie w przyszłości kursantom zdawać egzaminy państwowe. Flota pojazdów składa się z samochodów osobowych, ciężarówek, naczep i autobusów oraz motocykli. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, przez doświadczonych instruktorów. Dbają oni o przekazywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej. Ta druga zdobywana jest na placu i podczas jazd po mieście. W trakcie szkoleń kursanci uczą się bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, kultury na drodze i udzielania pierwszej pomocy.

W szkole Manewr organizowane są kursy na prawo jazdy takich kategorii jak A1, A, B, E/B, C, E/C i D. Osoby, które potrzebują więcej czasu na naukę, mogą wykupić jazdy doszkalające. Ponadto w ośrodku odbywają się szkolenia okresowe dla kierowców ciężarówek i autobusów, tzw. szkolenia na przewóz rzeczy i osób.

Poza szkoleniem kierowców firma przygotowuje także operatorów maszyn i urządzeń budowlanych. Wśród kursów znajdują się te dla obsługujących koparkoładowarki, ładowarki, spycharki i równiarki. Ponadto szkoła organizuje:
  • szkolenia dla operatorów pomp do mieszanki betonowej
  • szkolenia dla operatorów produkcji mieszanek betonowych
  • szkolenia dla operatorów walców
  • szkolenia dla montażystów rusztowań metalowych
  • szkolenia dla operatorów przecinarek do nawierzchni dróg
Więcej informacji dotyczących szkoły Manewr, w tym cennik kursów, znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Manewr

Manewr, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (13)

Opinie o firmie Manewr

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Damian D.
Damian D.
5.0
11.09.2019
Trafiłem do tej szkoły bo polecali mi znajomi i faktycznie się nie zawiodłem. Zajęcia teoretyczne bardzo mi pomogły zrozumieć przepisy i kiedy wyjechałem na drogę wclae nie czułem się zdenerwowany, plac manewrowy bardzo profesjonalny, terminy jazd blisko siebie nigdy nie musiałem długo czekać, nowe samochody, bardzo mili i przyjemni instruktorzy jak i cała kadra, dzięki tej szkole ani egzamin teoretyczny ani praktyczny nie stanowiły dla mnie problemu.
Tomek
Tomek
5.0
14.08.2019
Prawo jazdy mam już kilka lat, a kurs robiłem w szkole Manewr. Pamiętam, że byłem zadowolony z poziomu szkolenia. Atmosfera była dobra, instruktorzy cierpliwi, a jazdy po mieście dużo mi dały. Żeby być pewnym zdania wziąłem też klika godzin jazd doszkalających, tuż przed egzaminem i to był strzał w dziesiątkę. Zdałem za pierwszym razem.
Adrian
Adrian
5.0
14.07.2019
Jestem kierowcą autobusu, a kurs na prawo jazdy robiłem w szkole Manewr. Dobrze mnie przygotowali do niełatwego przecież egzaminu. Zdałem za pierwszym razem.
Darek
Darek
5.0
09.06.2019
Kursy operatorskie mają naprawdę profesjonalne. Kolega ukończył jeden i jest bardzo zadowolony. Szybko znalazł pracę.
Ala
Ala
5.0
20.05.2019
Polecam szkołę Manewr za dobre podejście do kursantów. Instruktor był naprawdę cierpliwy i przekazał mi wszystko, co potrzebne do zdania egzaminu. Dziękuję za to!
Dariusz
Dariusz
5.0
04.04.2019
W ośrodku robiłem prawo jazdy na motocykl i samochód osobowy. Oceniam, że kursy prowadzone są w pełni profesjonalnie. Ponadto ceny są konkurencyjne, dlatego polecam.
Kuba
Kuba
5.0
20.03.2019
Jeśli miałbym jeszcze raz przystępować do kursu na prawo jazdy, to tylko w szkole nauki jazdy Manewr. Dobrze wspominam naukę, a najlepszym potwierdzeniem ich kompetencji jest fakt, że zdałem za pierwszym razem.
Jan
Jan
5.0
01.02.2019
Manewr to doskonałe miejsce na zdobycie nowych umiejętności zawodowych. Sam ukończyłem kursy operatorskie na walec i koparkoładowarkę. Zdobyte uprawnienia już mi się przydają w pracy.
Kamil
Kamil
5.0
24.01.2019
W ośrodku Manewr odbyłem kurs operatora równiarki i teraz mam już nową pracę. Polecam.
Czarek
Czarek
5.0
01.12.2018
Jestem kierowcą zawodowym, a w ośrodku przechodzę okresowe kursy doszkalające. Polecam to miejsce, bo mają dobre podejście do klientów i nowoczesne pojazdy.
Emil
Emil
5.0
30.11.2018
Znają się na nauce jazdy, a ponadto mają konkurencyjne ceny kursów. Potrzebowałem prawa jazdy, ale nie dysponowałem wystarczającą kwotą, by zapłacić za cały kurs. Na szczęście należność udało się rozłożyć na raty.
Filip
Filip
5.0
21.10.2018
Prawo jazdy było moim marzeniem, ale obawiałem się kursu. Na szczęście trafiłem na wyrozumiałego instruktora i nauczyłem się naprawdę wiele. Teraz czekam na egzamin i jestem dobrej myśli.
Adam
Adam
5.0
27.09.2018
Najlepsza szkoła jazdy we Wrocławiu. Nie czułem się pewnie, ale instruktorzy mają dobre podejście do kursantów. Udało mi się zdać za pierwszym podejściem, dlatego polecam innym.