Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6781009446
REGON: 350781532
Dodatkowe kontakty:

12 632 28 22

501 568 217

Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Ubezpieczenia, Małopolskie Centrum Ubezpieczeń, Kraków Małopolskie Centrum Ubezpieczeń znajduje się w Krakowie. Jego właścicielem jest Piotr Szumlański. Firma oferuje usługi ubezpieczeniowe już od 1995 roku. Drugie biuro Małopolskiego Centrum Ubezpieczeń również mieści się w stolicy województwa, przy ulicy Przedwiośnie 2C, 30-502, z wejściem od strony ulicy Jana Długosza. Otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, a kontakt z nim można nawiązać telefonicznie: 512 278 787 oraz e-mailowo: biuro@ubezpieczamy.com.pl.


Oferta

Zakup ubezpieczenia to wyraz przezorności, ale znalezienie odpowiedniej polisy nie jest proste. Z tego powodu Małopolskie Centrum Ubezpieczeń oferuje kompleksową pomoc przy wyborze polis. Zatrudnia doświadczonych agentów ubezpieczeniowych i współpracuje z renomowanymi ubezpieczalniami.

Jakie ubezpieczenia sprzedaje Małopolskie Centrum Ubezpieczeń w Krakowie>

Ubezpieczenia, które sprzedaje Małopolskie Centrum Ubezpieczeń to przede wszystkim:
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia finansowe,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia dla firm.
Ubezpieczenia majątkowe obejmują domy, mieszkania, budynki gospodarcze i zabudowania przemysłowe wraz z wyposażeniem. Chronią przed stratami powstałymi w wyniku takich zdarzeń jak ogień, zalanie, kradzież i inne zdarzenia losowe. Z kolei do ubezpieczeń komunikacyjnych zaliczają się OC, Autocasco, Assistance i od następstw nieszczęśliwych wypadków. Możliwe jest też ubezpieczenie się od następstw chorób, odpowiedzialności cywilnej w życiu zawodowym i zabezpieczenie polisą ładunku przewożonego drogą morską, lądową i lotniczą w kraju i poza jego granicami. Ponadto firma sprzedaje ubezpieczenia zwierząt, turystyczne, techniczne i rolnicze. Te ostatnie dotyczą upraw, zwierząt hodowlanych, budynków i odpowiedzialności cywilnej.

Do kogo skierowana jest oferta Małopolskiego Centrum Ubezpieczeń?

Oferta Małopolskiego Centrum Ubezpieczeń skierowana jest do osób prywatnych, lekarzy, rolników, a także podmiotów gospodarczych. Wśród klientów Centrum są przedsiębiorstwa działające w różnych branżach, w tym w transportowej, produkcyjnej i finansowej.

Ubezpieczenia, jakich firm można kupić za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Ubezpieczeń?

Za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Ubezpieczeń można kupić ubezpieczenia renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Są wśród nich takie firmy jak Allianz, MTU, Compensa, Concordia oraz Generali. Ponadto Centrum współpracuje z HDI Asekuracja, Ergo Hestia, InterRisk, Link 4, PZU i Gothaer. Na ofertę składają się również polisy Signal Iduna, Uniqa, Warta, Proama, Aviva i Lloyds.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez Małopolskie Centrum Ubezpieczeń znajdują się na stronie internetowej. Pytania dotyczące ubezpieczeń można zadawać za pośrednictwem poczty e-mailowej albo telefonicznie.


Artykuły

Bezpieczne wyjazdy turystyczne z Małopolskim Centrum Ubezpieczeń
Bezpieczne wyjazdy turystyczne z Małopolskim Centrum Ubezpieczeń
Specjaliści z Małopolskiego Centrum Ubezpieczeń oferują szeroki wachlarz ubezpieczeń turystycznych. Dlaczego warto je wykupić i to jeszcze przed wyjazdem?

Wideo

Kontakt

Kontakt Małopolskie Centrum Ubezpieczeń

Małopolskie Centrum Ubezpieczeń, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Małopolskie Centrum Ubezpieczeń

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

munacielllo
munacielllo
5.0
04.09.2021
Największy wybór ubezpieczeń w Krakowie. Współpracują chyba ze wszystkimi ubezpieczalniami.
zigor
zigor
4.0
08.07.2021
Znalazłem tu tanie ubezpieczenie OC na auto. Jestem zadowolony.
Paulina
Paulina
5.0
31.05.2021
Od lat ubezpieczam się za pośrednictwem Małopolskiego Centrum Ubezpieczeń. Zawsze mi dobrze doradzają.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.06.2014
Wszystko z cierpliwościa i dokładnie mi wytłumaczyli. dla mnie sprawy ubezpieczeń i wszelkie prawne zawiłości sa czarna magią, a tutaj uzyskałam wiele porad, z których jestem bardzo zadowolona, polecam!