Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6781009446
REGON: 350781532
Dodatkowe kontakty:

12 632 28 22

501 568 217

Rok założenia:
1995
Branża:

O firmie

Ubezpieczenia, Małopolskie Centrum Ubezpieczeń, Kraków Piotr Szumlański prowadzi Małopolskie Centrum Ubezpieczeń, oferujące ubezpieczenia zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Biuro znajduje się na terenie Krakowa, a usługi z zakresu ubezpieczeń świadczone są od 1995 roku.

Oferta

Naszym klientom pomagamy zaoszczędzić cenny czas oferując profesjonalną i kompleksową pomoc w wyborze najlepszych ubezpieczeń. Oferowane przez nas produkty zapewniają bezpieczeństwo domu, majątku, finansów oraz zdrowia.

Małopolskie Centrum Ubezpieczeń od 25 lat zajmuje się obsługą klientów w zakresie ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych oraz życiowych. Posiadana przez nas obszerna wiedza z zakresu ubezpieczeń pozwala wyjaśnić wszelkie wątpliwości i ostrzec przed kruczkami prawnymi. Kierujemy się dążeniem do zapewnienia prawidłowej, dostosowanej do potrzeb ochrony ubezpieczeniowej. Staramy się urealnić zakres ochrony tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom Klientów - często zdarza się tak, że możliwe jest rozszerzenie zakresu ochrony bez znacznego zwiększenia wysokości składki.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, a nawet lekarzy, wszelkiego rodzaju firm. Obsługujemy różne grupy klientów, ponieważ wiemy, że ubezpieczenie warto mieć w każdym przypadku. Wśród produktów oferowanych przez Małopolskie Centrum Ubezpieczeń można znaleźć między innymi:
 • ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
 • ubezpieczenia chorobowe i zdrowotne
 • ubezpieczenia turystyczne
 • ubezpieczenia elementów stałych, ruchomości domowych
 • ubezpieczenia zwierząt domowych
 • ubezpieczenia mieszkań i budynków mieszkalnych
 • ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych
 • ubezpieczenia Autocasco (AC i KR)
Nieustannie uczestniczymy w szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe, aby rozszerzyć naszą wiedzę i móc oferować najlepsze i najnowsze rozwiązania. Te oferowane przez nas, pozwalają obniżyć koszty ubezpieczeń.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zainteresowanych zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty, która znajduje się na naszej stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Nasi partnerzy: Allianz, AXA, Compensa, Concordia, Generali, HDI Asekuracja, Ergo Hestia, InterRisk, Link 4, PZU, Gothaer, Signal Iduna, Uniqa, Warta, Proama, Aviva, Lloyds.

Wideo

Więcej informacji

 • ubezpieczenia dla firm zobacz
 • ubezpieczenia dla osób prywatnych zobacz
 • ubezpieczenia komunikacyjne i samochodów zobacz
 • ubezpieczenia dla lekarzy zobacz
 • kontakt zobacz

Kontakt

Kontakt Małopolskie Centrum Ubezpieczeń

Małopolskie Centrum Ubezpieczeń, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Małopolskie Centrum Ubezpieczeń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.06.2014
Wszystko z cierpliwościa i dokładnie mi wytłumaczyli. dla mnie sprawy ubezpieczeń i wszelkie prawne zawiłości sa czarna magią, a tutaj uzyskałam wiele porad, z których jestem bardzo zadowolona, polecam!