Obsługa rachunkowa firm i szeroki wybór pakietów ubezpieczeniowych
Obsługa rachunkowa firm i szeroki wybór pakietów ubezpieczeniowych , Małgorzata Zapart Ubezpieczenia Agent ubezpieczeniowy Biuro rachunkowe, Mysłowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9542282198
REGON: 278153076
Rok założenia:
2011

O firmie

Biuro rachunkowe założyliśmy na terenie Mysłowic, w województwie śląskim. Działamy od 2011 roku pod kierownictwem Małgorzaty Zapart. Zajmujemy się zarówno usługami księgowymi, jak i doradztwem ubezpieczeniowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Przede wszystkim wspieramy naszych Klientów w wyborze atrakcyjnej polisy ubezpieczeniowej. W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia indywidualne i grupowe.

Osobom, które często podróżują autem lub samochód traktują jako narzędzie pracy, polecamy nasze ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC. Mamy podstawowe pakiety, ale również oferty, które będą solidnym zabezpieczeniem finansowym w przypadku kradzieży, czy dewastacji auta. Kierowca może liczyć także na wsparcie i pokrycie kosztów naprawy, czy holowania w przypadku kolizji i awarii na drodze.

Oferujemy także ubezpieczenia majątkowe. Ta polisa pozwoli między innymi zabezpieczyć mieszkanie Klienta w przypadku włamania i kradzieży, zalania, czy pożaru.

W naszej ofercie znajdują się także:
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia majątku firmy.
Jako doświadczeni agenci ubezpieczeniowy sami zajmujemy się załatwieniem formalności. Pomagamy w wypełnianiu dokumentów oraz zrozumieniu wszystkich zasad regulujących umowę.

Drugim profilem naszej działalności są usługi rachunkowe. Zajmujemy się bieżącym raportowaniem operacji gospodarczych. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów. Przygotowujemy także zeznania podatkowe i rozliczenia roczne zarówno dla pracowników, jak i kadry kierowniczej. Do naszych usług należy także rozliczanie ryczałtu, ewidencja środków trwałych, czy doradztwo w kwestii podatków.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - biuro rachunkowe w Mysłowicach.

Kontakt

Kontakt Małgorzata Zapart Ubezpieczenia Agent ubezpieczeniowy Biuro rachunkowe

Małgorzata Zapart Ubezpieczenia Agent ubezpieczeniowy Biuro rachunkowe, Mysłowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Małgorzata Zapart Ubezpieczenia Agent ubezpieczeniowy Biuro rachunkowe