Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 16:00
Wt.
10:00 - 16:00
Śr.
10:00 - 16:00
Cz.
10:00 - 16:00
Pt.
10:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5830214069
REGON: 190921698
Rok założenia:
1995

O firmie

Biuro rachunkowe znajduje się w Gdańsku, w województwie pomorskim. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla firm i nie tylko. Prowadzimy działalność od 1995 roku. Właścicielem biura jest Małgorzata Lisiewicz.

Oferta

W naszym Biurze rachunkowym zajmujemy się rozliczaniem podatkowym klientów indywidualnych i firm.
Dwudziestoczteroletnie doświadczenie w branży przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług rachunkowych. Satysfakcja klienta jest dla nas niezwykle istotna, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania.
Zakres obowiązków Biura rachunkowego obejmuje:
  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • rozliczanie podatku dochodowego,
  • rozliczanie PIT.
Zajmujemy się również ewidencją przychodów i ryczałtem, a także reprezentujemy klienta przed Urzędem Skarbowym. Zatrudniona doświadczona kadra pracownicza w naszym biurze podejmuje się sporządzania pism i umów oraz dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS. Do naszych obowiązków należy także obsługa kadrowo-płacowa.

Z naszych fachowych usług często korzystają osoby, które nie ograniczają się do jednej działalności. Powierzają nam obowiązki księgowe, ponieważ ufają nam, że zapanujemy nad całą dokumentacją. O naszych kwalifikacjach świadczą przyznane liczne uprawnienia i certyfikaty.

Zapewniamy, że zawsze znajdziemy optymalne rozwiązanie. Zachowujemy terminowość w naszej codziennej pracy. Każdy Klient traktowany jest przez nas w sposób indywidualny i z dużym szacunkiem.

Zapraszamy do współpracy z Biurem rachunkowym w Gdańsku.

Kontakt

Kontakt Małgorzata Lisiewicz Biuro rachunkowe

Małgorzata Lisiewicz Biuro rachunkowe, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Małgorzata Lisiewicz Biuro rachunkowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
22.09.2020
Biuro rachunkowe Pani Małgorzaty prowadzi księgowość mojej firmy od 6 lat. Wyszystkie rozliczenia są czasowo, nie ma pomyłek. Cieszę się, że znalazłam firmę, która jest tak rzetelna. Biuro rachunkowe godne polecenia. Współpraca to sama przyjemność :)