Kompleksowe usługi stomatologiczne
Kompleksowe usługi stomatologiczne, Małgorzata Kuźma-Węglorz lek. stomatolog, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
13:00 - 19:00
Wt.
08:30 - 14:00
Śr.
13:00 - 19:00
Cz.
13:00 - 19:00
Pt.
08:30 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5531279115
REGON: 070430022
Rok założenia:
2001

O firmie

Nazywam się Małgorzata Kuźma-Węglorz i jestem lekarzem stomatologiem. Prowadzę gabinet, którego siedziba zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Działalność w branży prowadzę nieustannie od 1994 roku. Mam bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje. Zapewniam pełen profesjonalizm.

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności są kompleksowe usługi stomatologiczne. Mogę Państwu zaproponować ekstrakcję czy borowanie zębów, podczas którego stosuję znieczulenie miejscowe. W mojej ofercie można także znaleźć przeglądy i porady stomatologiczne. Wykonuję również usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, w ramach których oferuję wybielanie zębów.

Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy nowoczesna endodoncja. Proponuję również usługi z zakresu protetyki. Możecie się Państwo do mnie zgłosić z chorobami przyzębia. Uzupełnienie mojej oferty stanowi chirurgia stomatologiczna.

Oferta mojego gabinetu skierowana jest zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci.

Dysponuję nowoczesnym sprzętem, który umożliwia mi precyzyjne badania oraz podjęcie leczenia. Dokładam wszelkich starań, aby Pacjenci czuli się w moim gabinecie bezpiecznie i komfortowo. Do każdego Pacjenta podchodzę indywidualnie. Służę pomocą oraz doradztwem. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam.

Kontakt

Kontakt Małgorzata Kuźma-Węglorz lek. stomatolog

Małgorzata Kuźma-Węglorz lek. stomatolog, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Małgorzata Kuźma-Węglorz lek. stomatolog