Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9131020580
REGON: 022507124
Rok założenia:
2014

O firmie

Nasz salon fryzjerski U Małgosi to miejsce, w którym przeprowadzamy totalne metamorfozy fryzur lub też je delikatnie zmieniamy. Wszystko w zależności od próśb Klientów, bo to dla nich działamy. Właścicielką jest Małgorzata Góran-Janus, salon znajduje się we Wrocławiu.

Oferta

Zapraszamy do naszego salonu kobiety, mężczyzn i dzieci. Zapewniamy profesjonalne usługi fryzjerskie. Pracuje u nas zespół doświadczonych fryzjerów, którzy uczestniczą w szkoleniach i warsztatach fryzjerskich. Wszystko po to, aby zdobywać wiedzę, poszerzać swoje umiejętności fryzjerskie i zapewnić Klientom najwyższą jakość usług.

Oferta obejmuje usługi takie jak strzyżenie damskie, męskie i dziecięce, koloryzacja i dekoloryzacja, baleyage i pasemka oraz trwałą i styling. Zajmujemy się też modelowaniem włosów, możemy je upiąć w eleganckie koki lub spleść piękne warkocze.

Do farbowania włosów korzystamy z farb włoskiej firmy Fanola Oro-Therapy, która oferuje farby bez amoniaku wzbogacone keratyną i drobinkami złota oraz olejkiem organowym.

Fryzjerstwo to nie tylko obcinanie i farbowanie włosów. To też dbanie o kondycję włosów Klientów, dlatego przygotowaliśmy ofertę pielęgnacji botoksem i olejowania włosów.

Korzystamy z nowoczesnych sprzętów takich jak lokownica do loków i pielęgnica do regeneracji włosów za pomocą fal ultradźwiekowych. Nasza Pielęgnica N°501 Premium emituje ultradźwięki i podczerwień, co pozwala na odbudowę włosów, poprawienie ich elastyczności i struktury oraz zamykanie pochewki korzenia i łuski włosa, dzięki czemu włosy są jedwabiście gładkie i lśniące. Lokownica Twister N°305 Premium to innowacyjne urządzenie, za pomocą którego można bez wysiłku stworzyć efektowne, trwałe loki.

Kontakt

Kontakt Małgorzata Góran-Janus

Małgorzata Góran-Janus, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Małgorzata Góran-Janus