Kancelaria brokerska - pośrednictwo ubezpieczeń
Kancelaria brokerska - pośrednictwo ubezpieczeń, Małgorzata Brzezińska Kancelaria Brokerska, Olsztyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7391004186
REGON: 510522519
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Nazywam się Małgorzata Brzezińska. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Od wielu lat prowadzę własną kancelarię brokerską zlokalizowaną w Olsztynie. Ja i moi pracownicy do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby jak najlepiej dopasować naszą ofertę do jego potrzeb.

Oferta

Przez wiele lat obecności na rynku zdobyliśmy ogromne doświadczenie z zakresu ubezpieczeń. 20 lat działalności pozwoliło nam na poznanie Państwa oczekiwań i nauczenie się jak na nie odpowiadać. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego za naszą misję obcieszmy poszukiwanie i oferowane najszerszych ofert i prezentowanie ich Klientom. Oferujemy także Państwu fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze odpowiedniego pakietu ubezpieczeniowego. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i właścicieli firm z różnych branż.

Zakres naszych usług obejmuje doradztwo i działania związane z takimi aspektami, jak:
  • fundusz emerytalny,
  • indywidualne konto emerytalne,
  • ubezpieczenie OC,
  • ubezpieczenie NNW.
Oprócz ubezpieczenia OC i NNW proponujemy ubezpieczenie firmy, ubezpieczenie gospodarcze oraz ubezpieczenie mieszkalne. Zatrudniamy wykwalifikowany agentów ubezpieczeniowych, którzy udzielą Państwu fachowej pomocy oraz zapewnią profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi o ugruntowanej pozycji na rynku. Zapewniamy konkurencyjne ceny!

Zapraszamy do skorzystania z oferty kancelarii brokerskiej z siedzibą w Olsztynie.

Kontakt

Kontakt Małgorzata Brzezińska Kancelaria Brokerska

Małgorzata Brzezińska Kancelaria Brokerska, Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Małgorzata Brzezińska Kancelaria Brokerska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.