Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5831380522
REGON: 221585096
Rok założenia:
2012

O firmie

Nazywam się Małgorzata Bielecka-Knut i od 2012 roku prowadzę biuro rachunkowe, lecz w branży działam od 1997 roku. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, jednak współpracuję również z mieszkańcami i firmami z całego województwa pomorskiego. Świadczę usługi związane z pełną obsługą finansowo-księgową.

Oferta

Głównym celem mojej działalności jest budowanie sukcesów Klientów. To ich zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Współpracuję z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi. Oferuję szeroki zakres usług księgowych i rachunkowych na wysokim poziomie.

W ramach oferty świadczę takie usługi jak:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie ksiąg podatkowych,
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • sporządzanie sprawozdań rocznych.
Sporządzam bilanse, rachunki zysków i strat czy informacje dodatkowe. Zajmuję się rozliczaniem i składaniem rocznych zeznań podatkowych PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR. Rejestracja PFRON i ryczałt ewidencjonowany również znajdują się w zakresie świadczonych przeze mnie usług.

Moja oferta obejmuje także obsługę rozliczeń z ZUS, przygotowywanie dokumentacji do KRS i prowadzenie ewidencji dla celów podatku VAT. Co więcej, sporządzam sprawozdania do GUS, deklaracje PCC, akta osobowe pracowników i ewidencje oraz deklaracje do systemu Intrastat. Obsługuję też osoby fizyczne, które nie prowadzą własnej działalności.
Oczekiwania i możliwości finansowe Klientów przyczyniają się do indywidualnego ustalania cennika.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego w Gdańsku.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Małgorzata Bielecka Biuro rachunkowe

Małgorzata Bielecka Biuro rachunkowe, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Małgorzata Bielecka Biuro rachunkowe