Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5971652742
REGON: 320111772
KRS: 0000243593
Rok założenia:
2005

O firmie

Firma Maldrobud istnieje na rynku od wielu lat i specjalizuje się w remontach, utrzymaniu dróg, a także produkcji mas bitumicznych. Posiadamy niezbędny sprzęt, a także doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie z powodzeniem podjąć się każdego zlecenia.

Oferta

Dzięki profesjonalnemu i rzetelnemu podejściu do każdego Klienta, a także świadczeniu usług na najwyższym poziomie zyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Naszą główną dewizą jest to, aby każde zlecenie było wykonane z należytą starannością.

Firma Maldrobud, której główna siedziba znajduje się w Myśliborzu, dysponuje bogatym, nowoczesnym parkiem maszynowym, który wykorzystywany jest w codziennych pracach. Nasza kadra pracownicza to wykwalifikowani specjaliści, którzy swoją pracę wykonują kompleksowo, mając na uwadze wszelkie szczegóły.

Naszą specjalnością jest układanie nawierzchni bitumicznych i asfaltowych, a także oznakowanie dróg. Posiadamy także własną stację paliw oraz przeprowadzamy badania laboratoryjne, w którym nadzorowana jest produkcja mieszanek mineralno-bitumicznych i betonowych.

Przedmiotem działalności naszej firmy są również roboty brukarskie. Wszystkie prace odbywają się na podstawie wcześniej przygotowanego projektu.

Dzięki współpracy z naszą firmą mają Państwo gwarancję, że wszystkie usługi będą wykonane na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt

Kontakt Maldrobud Sp. z o.o. Sp.k.

Maldrobud Sp. z o.o. Sp.k., Myślibórz

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (1)

Opinie o firmie Maldrobud Sp. z o.o. Sp.k.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
25.09.2014
czytałem na forum goworka w zakładce o pracodawcach o tej firmie i często myli się stacje paliw z firmą drogowniczą. Czasami zabawne sytuacje z tego tam wychodziły ;) polecam