Smaczna pizza włoska
Smaczna pizza włoska, Mała Italia, Zawiercie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441738923
REGON: 351356854
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Prowadzimy pizzerię o nazwie Mała Italia. Nasza placówka zlokalizowana jest w Zawierciu, na terenie województwa śląskiego. Serwujemy różnego rodzaju dania kuchni włoskiej.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest serwowanie potraw kuchni włoskiej różnego rodzaju. Bazujemy wówczas na sprawdzonych przepisach. Składniki pozyskujemy wyłącznie od zaufanych dostawców. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe i efektywnie wykonujemy swoje zadania.

Specjalnością naszego lokalu jest pizza włoska. Oferujemy Państwu wiele ciekawych kompozycji, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Proponujemy pizzę na grubym lub cienkim cieście. Posiadamy klasyczne pozycje i umożliwiamy dobranie składników według własnych potrzeb lub upodobań.

Możecie Państwo zjeść na miejscu, w lokalu, ale proponujemy również dania na dowóz. W takim przypadku można złożyć odpowiednie zamówienie telefoniczne, a chętnie dowieziemy je w wybrane przez Państwa miejsce. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do odwiedzenia Małej Italii, która znajduje się w Zawierciu!

Artykuły

Kuchnia włoska - z czym to się je? Mała Italia w Zawierciu
Kuchnia włoska - z czym to się je? Mała Italia w Zawierciu
Włoska kuchnia to przede wszystkim prostota, świeże produkty i proste połączenia, które razem stanowią idealną całość. Sprawdź restauracje Mała Italia.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mała Italia

Mała Italia, Zawiercie

Opinie (2)

Opinie o firmie Mała Italia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

2.5

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
1.0
15.08.2022
Pizza w smaku bardzo słona Nie do zjedzenia
Laura
Laura
4.0
12.05.2022
Naprawdę bardzo fajna pizzeria. Miałam okazję przyjść tutaj ze znajomymi i naprawdę smacznie zjedliśmy. Polecam z czystym sumieniem!