Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8542245966
REGON: 321543261
Rok założenia:
2014
Branża:

Polecane oferty

Od 19 lat działamy na rynku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz spore grono zadowol...
Kancelaria prawna, prowadzona przez Tomasza Zawadzkiego w Szczecinie, obsługę świadczy na rzecz osó...
Głównym profilem naszej działalności jest kompleksowe doradztwo prawne. Specjalizujemy się w wielu ...
W branży prawnej działamy od piętnastu lat. Specjalizujemy się w wykonywaniu zadań z zakresu pomocy...

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego prowadzona jest przez Krystiana Makowskiego. Siedziba znajduje się w Stargardzie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Obsługuję klientów prywatnych, a także biznesowych.

Oferta

Kancelaria ma wieloletnie doświadczenie w udzielaniu porad prawnych. Świadczymy usługi w zakresie prawa cywilnego, podatkowego oraz gospodarczo-handlowego. Obsługujemy klientów i pomagamy w sytuacjach związanych z prawem przewozowym, upadłościowym czy naprawczym.

Zajmujemy się dochodzeniem wierzytelności. Bierzemy udział w postępowaniach sądowo-administracyjnych. Udzielamy porad związanych z odszkodowaniami.

Pomagamy naszym klientom w rozwodach oraz ustanowieniu rozdzielności majątkowej pomiędzy małżonkami. Specjalizujemy się w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku oraz z zakresu prawa pracy.

Podejmujemy się problemów związanych z alimentami, zniesieniem współwłasności czy opróżnieniem lokalu mieszkalnego. W kancelarii można uzyskać pomoc w zakresie windykacji należności. Mamy szeroką wiedzę na temat naruszenia dóbr osobistych oraz postępowań egzekucyjnych.

Udzielamy wszelkich konsultacji prawnych, dokładnie zapoznając się ze szczegółami sprawy. Pomagamy klientom w tworzeniu wniosków, dokumentów i umów prawnych.

Z zakresu obsługi prawnej w zakresie prawa ochrony środowiska i przyrody sporządzamy oceny oddziaływania na środowisko oraz pomagamy uzyskać decyzję środowiskową.

Prowadzimy korespondencję z urzędami. Przeprowadzamy inwentaryzacje przyrodnicze oraz sporządzamy wnioski o usunięcie drzew czy krzewów. Obsługujemy klientów w zakresie przygotowania dokumentów związanych z gospodarką odpadami.

Przyjmujemy klientów indywidualnych, ale także świadczymy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Każdy przypadek dokładnie analizujemy i podchodzimy do niego z zaangażowaniem. Jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Udzielamy porad prawnych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Kontakt

Kontakt Makowski Krystian. Kancelaria Radcy Prawnego

Makowski Krystian. Kancelaria Radcy Prawnego , Stargard

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (2)

Opinie o firmie Makowski Krystian. Kancelaria Radcy Prawnego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anonim
Anonim
5.0
27.01.2017
Niestety nie zawsze koniec pracy jest tak miły jak jej początek. Na szczęście Panowie pomogli mi i finalnie wszystko potoczyło się po mojej myśli. Jeszcze raz dziękuję i polecam.
Edyta
Edyta
5.0
25.01.2017
Do kancelarii Pana Makowskiego przyszłam po pomoc w sprawie rozwodowej. Nie była ona prosta bo były mąż robił wszystko aby ją jak najbardziej skomplikować a ja chciałam żeby było z orzeczeniem o jego winie. Udało się żeby ostatecznie tak to się skończyło. Co prawda nie obyło się po drodze bez pewnych utrudnień bo tak jak napisałam mąż był momentami nieustępliwy ale najważniejsze że teraz jestem szczęśliwą rozwódką.