Tniemy wodą, laserem i plazmą
Tniemy wodą, laserem i plazmą, Majet Sp.j., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5472073026
REGON: 240702727
KRS: 0000285294
Rok założenia:
2004

O firmie

Firma Majet w branży obróbki metali działa od 2004 roku. Wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych pracowników pozwala nam na podjęcie się każdego zadania. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Bielsku-Białej.

Oferta

Firma Majet specjalizuje się w obróbce metali i tworzyw sztucznych. Wykorzystujemy do tego wiele nowoczesnych metod. Podejmujemy się zadań związanych z cięciem strumieniowym wodnym, w którym kierowany jest silny strumień z rozdrobnionym materiałem ściernym.

Korzystamy z metody obróbki CNC. W dodatku zajmujemy się cięciem laserowym, które charakteryzuje się efektem idealnie gładkiej i równej krawędzi materiałów. W tym zakresie obsługujemy stal czarną i nierdzewną, a także aluminium.

Proponujemy usługi cięcia plazmą oraz gięcia krawędziowego przy pomocy hydraulicznej prasy krawędziowej CNC. W dodatku oferujemy obróbkę skrawaniem. Uzupełnienie oferty przedsiębiorstwa Majet to:
  • toczenie konwencjonalne,
  • frezowanie.
Realizujemy zlecenia dotyczące zarówno dużych serii, jak i pojedynczych elementów.

Współpracujemy z producentami maszyn i urządzeń. Nasza oferta skierowana jest także do: firm remontujących maszyny, przedsiębiorstw z branż samochodowych, architektów, projektantów wnętrz i producentów uszczelek.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Majet.

Marki i specjalizacje

Na osiąganie wysokiej jakości wykonywanych detali pozwala nam rozwinięty park technologiczny, w tym: 2 wycinarki wodne Omax, hydrauliczna prasa krawędziowa CNC firmy Ermaksan, wypalarka plazmowa CNC Stigal oraz 2 lasery CO2 firmy Platino.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Majet Sp.j.

Majet Sp.j., Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Majet Sp.j.