Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130204003
REGON: 014435276
Rok założenia:
1992

O firmie

Prowadzimy pralnię chemiczną i farbiarnię zlokalizowaną w Warszawie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług pralniczych. Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych usług. Dbamy również o ich najwyższą jakość. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Monika Wróblewska.

Zapraszamy.

Oferta

Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu chemicznym. Działamy w oparciu o najnowsze urządzenia zapewniające szybką realizację zleceń. Stosujemy wyłącznie atestowane środki piorące pochodzące od znanych i cenionych producentów.

Zależy nam na dbaniu o ekologię. Każdy z naszych pracowników jest fachowcem w swojej dziedzinie. Regularnie szkolimy naszą kadrę, aby jak najlepiej służyć osobom, które odwiedzą nasze pralnie. Usługi świadczymy na rzecz Klientów indywidualnych, firm i instytucji. Chętnie obsługujemy wszelkiego rodzaju hotele, warsztaty, salony kosmetyczne, restauracje i wiele innych obiektów.

Świadczymy kompleksowe usługi pralnicze. Pierzemy wszystko, począwszy od garniturów i marynarek, poprzez suknie ślubne i wizytowe, a skończywszy na kołdrach, śpiworach, kocach i narzutach. Pierzemy również kurtki puchowe i letnie, futra i kożuchy z tworzyw sztucznych, swetry, bluzki, spodnie, dywany, firanki, togi, jesionki, krawaty i koszule. Proponujemy Państwu również usługi w zakresie magla, prasowania oraz farbowania odzieży i skór naturalnych.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego drugiego punktu przy ulicy Zwycięzców 43. Zapewniamy fachową obsługę przy realizacji każdego zamówienia, zachowanie terminowości i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do naszej pralni chemicznej!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Magiel Pralnia Chemiczna Farbiarnia Monika Wróblewska

Magiel Pralnia Chemiczna Farbiarnia Monika Wróblewska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Magiel Pralnia Chemiczna Farbiarnia Monika Wróblewska