Umowy kredytowe w Santander Bank Polska
Umowy kredytowe w Santander Bank Polska, Magdalena Mucha Kredyty, Stok Lacki-Folwark

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8212665725
REGON: 384723070
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
2019

O firmie

Magdalena Mucha prowadzi firmę z siedzibą w Stoku Lackim-Folwarku, niedaleko Siedlec, w województwie mazowieckim. Specjalizuje się w pośrednictwie kredytowym. Współpracuje z Santander Bank Polska S.A. Pomaga zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom gospodarczym.

Pani Magdalena jest agentem mobilnym dlatego też spotkania z klientami odbywają się w dogodnych dla nich miejscach.

Oferta

Kredyt to dla wielu osób i podmiotów gospodarczych jedyny sposób na sfinansowanie zamierzonych celów. Jego uzyskanie nie zawsze jest łatwe, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy doświadczonej doradczyni kredytowej Magdaleny Muchy. Współpracuje ona z Santander Bank Polska S.A., czyli trzeci pod względem posiadanych aktywów bankiem w Polsce. Bank oferuje liczne rozwiązania finansowe dopasowane do oczekiwań mikro, małych i średnich firm, międzynarodowych korporacji oraz osób fizycznych. Jednym z dostępnych w ofercie rozwiązań kredytowych jest kredyty gotówkowy. Można go zawrzeć na dwa sposoby. Pierwszym jest internetowe aplikowanie, które już w 60 sekund przyniesie odpowiedź o przyznaniu środków pieniężnych na wybrany przez Państwa cel. Drugi sposób trwa 10 minut i dostępny jest w placówce banku. Klienci banku nie muszą zaprzątać sobie głowy formalnościami, a klienci spoza banku mają przed sobą jedynie minimum formalności i mogą się cieszyć z kredytu w wysokości od 1000 do 150 000 tysięcy złotych, będących maksymalnie 20-krotnością pensji. Gotówką można np. sfinansować wakacje, remont, zakup auta albo zapłacić za usługi.

W Santander Bank Polska udzielane są też inne kredyty. Są to:
  • kredyty mieszkaniowe
  • pożyczki hipoteczne
  • kredyty firmowe
W przypadku kredytów mieszkaniowych marża wynosi od 1,69 p.p. i jest zależna od kilku czynników. Są to kwota kredytu, wartość nieruchomości oraz posiadanie konta osobistego z miesięcznymi wpływami rzędu dwóch tysięcy złotych. Spłata zadłużenia może być rozłożona na 30 lat w przypadku kredytu mieszkaniowego i 20 lat w przypadku pożyczki hipotecznej. Oprocentowanie kredytów i pożyczek może być oparte na zmiennej stopie procentowej albo stałej, przez pierwszych pięć lat. Należy pamiętać, że zmienna stopa procentowa może prowadzić do zwiększenia się wysokości rat i zadłużenia.

Uzupełnieniem usług bankowych w których pośredniczy Magdalena Mucha jest zakładanie kart kredytowych oraz kont osobistych i firmowych. Firmom polecane są też leasingi samochodów, maszyn i sprzętu.

Dodatkowe informacje dotyczące działalności prowadzonej przez Magdalenę Muchę otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu. W sprawie kredytów i innych usług bankowych można się również kontaktować mailowo.

Artykuły

Kredyt dla przedsiębiorstwa
Kredyt dla przedsiębiorstwa
Przedsiębiorca może wystąpić o kredyt inwestycyjny lub kredyt na inwestycje wskazane. Warto, aby udał się do banku, w którym posiada konto firmowe.

Wideo

Kontakt

Kontakt Magdalena Mucha Kredyty

Magdalena Mucha Kredyty, Stok Lacki-Folwark

Opinie (2)

Opinie o firmie Magdalena Mucha Kredyty

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jupi
Jupi
5.0
16.01.2020
Minimum formalności i pieniądze dostałem do ręki. Cieszę się, że w Santander jest możliwość brania kredytów gotówkowych.
Paula
Paula
5.0
29.11.2019
Jestem zadowolona z pomocy jakiej udzieliła mi Pani Magdalena. Precyzyjnie wyjaśniła jakie otrzymam środki finansowe i w jaki sposób będzie prowadzona spłata. Pieniądze bardzo są mi potrzebne na remont mieszkania, więc cieszę się, że tak łatwo poszło.