Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5481461704
REGON: 072250324
Rok założenia:
1998
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Madox znajduje się w Cieszynie, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w wykonywaniu nadruków metodą sitodruku. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1998 roku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marcin Sikora.

Oferta

Głównym przedmiotem naszej działalności jest świadczenie usług sitodrukowych. Możemy zaproponować wykonanie nadruków na ramkach pod tablicami rejestracyjnymi. Zapewniamy wysoką jakość oraz precyzję. Dysponujemy ramkami indywidualnymi, uniwersalnymi, z nadrukiem 3D, metalizowanymi, foliowanymi oraz motocyklowymi i motorowerowymi.

Produkty, na których oferujemy realizację nadruków:
  • tabliczki BHP,
  • tabliczki firmowe,
  • tabliczki na drzwi,
  • tablice emaliowane,
  • tablice ostrzegawcze,
  • tabliczki na urządzeniach.
Oferujemy także wykonanie nadruków na tabliczkach znamionowych. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż naklejek 3D. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Zatrudniamy wykwalifikowane osoby, które pracują w branży od wielu lat. Dzięki temu mogą dokładnie wykonać wszystkie powierzone im zlecenia. W firmie posiadamy jedynie nowoczesne i profesjonalne urządzenia, które znacząco usprawniają naszą pracę.

Zapraszamy do współpracy z firmą Madox z Cieszyna.

Kontakt

Kontakt Madox Marcin Sikora

Madox Marcin Sikora, Cieszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Madox Marcin Sikora


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.