Zapewniamy obsługę rachunkową
Zapewniamy obsługę rachunkową, Madora Biuro Rachunkowe, Kłodzko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8831772703
KRS: 0000365822
Rok założenia:
2006

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe Madora już od 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kłodzku, w województwie dolnośląskim. Właścicielką naszego biura jest Joanna Koremba. Zapraszamy do przeczytania oferty.

Oferta

W firmie Madora specjalizujemy się w usługach rachunkowych, zajmujemy się obsługą małych i średnich podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości oraz prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej. Dysponujemy Certyfikatem Ministerstwa Finansów nr 34822/2009 w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasze usługi obejmują przygotowanie dokumentacji do refundacji z PFRON oraz sporządzanie wniosków do Powiatowego Urzędu Pracy.

W zakres naszych usług wchodzą:

  • prowadzenie ksiąg handlowych,
  • prowadzenie podatkowej książki przychodów i rozchodów (PKPiR),
  • prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT,
  • prowadzenie ewidencji przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego.

Zajmujemy się sporządzaniem wniosków kredytowych, deklaracji podatkowych oraz korekt deklaracji ZUS za lata ubiegłe. Oferujemy sporządzanie sprawozdawczości GUS, zajmujemy się rozliczaniem podatnika i pracowników z ZUS, naliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem dokumentów i ewidencji pracowniczych.

Reprezentujemy naszych Klientów przed Urzędem Skarbowym i ZUS. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji działalności gospodarczej, oferujemy fachowe doradztwo przy wszelkich formalnościach. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura Madora w Kłodzku.

Kontakt

Kontakt Madora Biuro Rachunkowe

Madora Biuro Rachunkowe, Kłodzko

Opinie (0)

Opinie o firmie Madora Biuro Rachunkowe