Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272412737

Polecane oferty

Głównym przedmiotem działalności naszego studia są usługi kosmetyczne. Mogę Państwu zaproponować sz...
Gryfice, Kościuszki 72 lok. 1
O skórę ciała i twarzy należy dbać w każdym wieku. Ważne są systematyczne wizyty w gabinecie kosmet...
Przybiernów, Chrobrego 57B
Każda kobieta powinna znaleźć czas na zadbanie o swój wygląd. Jednak odpowiednio dobrane kosmetyki ...
Jestem profesjonalistką, posiadam bogate doświadczenie jako kosmetyczka, dzięki któremu wychodzę na...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Madeleine. Gabinet odnowy biologicznej. Blesiński Ł." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7272412737.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Pobierowo w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Mickiewicza 4/2. Kod pocztowy do korespondencji to: 72-346 Pobierowo. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.0588N, 14.92768E. Branża, w której specjalizuje się firma "Madeleine. Gabinet odnowy biologicznej. Blesiński Ł." to Salony kosmetyczne.

Salon kosmetyczny zapewnia szeroką gamę profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało, wykorzystując do tego najlepszej klasy kosmetyki, nowoczesny sprzęt oraz sprawdzone metody. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych, doświadczone kosmetyczki doradzą dopasowane do potrzeb danej cery kremy i maseczki, dzięki którym osiągnięty efekt estetyczny będzie utrzymywał się przez dłuższy czas.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 91 386 47 90 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Madeleine. Gabinet odnowy biologicznej. Blesiński Ł.

Madeleine. Gabinet odnowy biologicznej. Blesiński Ł., Pobierowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Madeleine. Gabinet odnowy biologicznej. Blesiński Ł.