Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182115151
REGON: 140404447
KRS: 0000586709
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Inwestycje budowlane, Mab-Bud II Sp. z o.o., Laski Prowadzimy firmę budowlaną Mab-Bud II, której siedziba zlokalizowana jest w Laskach, w województwie mazowieckim. Posiadamy duże doświadczenia w branży budowlanej, rozpoczynaliśmy od wykonywania prac ogólnobudowlanych w ramach rodzinnej firmy, natomiast przedsiębiorstwo Mab-Bud powstało w 2006 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach ogólnobudowlanych. Zatrudniamy koło trzydziestu pracowników z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, którzy posiadają dużą wiedzę i umiejętności w zakresie realizacji prac budowlanych. Współpracujemy także z firmami z branży elektrycznej i sanitarnej.

Czym zajmuje się firma budowlana Mab-Bud II w Laskach?

Oferujemy nasze kompleksowe usługi w zakresie prac ogólnobudowlanych. Zajmujemy się zarówno budową różnego rodzaju obiektów, jak i ich wykańczaniem. Przeprowadzamy modernizacje wnętrz, podejmujemy się wykonywania rozbudowy budynków. W zakres naszych usług wchodzi remont budynków mieszkalnych, biurowych i użytkowych, realizujemy także remonty klatek schodowych.

Jakie usługi budowlane wykonuje nasza firma?

Wykonujemy szereg prac związanych z remontami oraz wykończeniami pod klucz. Przeprowadzamy prace murarskie i kamieniarskie praz wnętrzarskie oraz prace betonowo- konstrukcyjne. Oferujemy takie usługi jak:
 • malowanie,
 • tynkowanie,
 • izolacje fundamentów,
 • wzmacnianie stropów,
 • wykonanie posadzek,
 • montaż ścian działowych.
Proponujemy swoje usługi w zakresie wykonania elewacji. Zajmiemy się budową tarasów, zadbamy o sieci zewnętrzne. Podejmujemy się także wykonania prac drogowych.

Jakie obiekty budowlane wykonuje firma Mab-Bud?

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Realizowaliśmy już takie obiekty budowlane jak:
 • domy jednorodzinne,
 • lokale użytkowe,
 • apartamentowce,
 • centra usługowe,
 • obiekty biurowe,
 • hale magazynowe.
Zajmujemy się także tworzeniem całych zespołów apartamentów. Wśród wykonanych przez nas obiektów wyróżnić można kościoły czy bloki wielorodzinne. Wykonywaliśmy także prace w takich obiektach jak salon fryzjerski, salon kosmetyczny, fitness, siłownia, kino czy serwerownia.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Mab-Bud w Laskach!

Artykuły

Typy budynków konstruowanych przez specjalistyczne firmy
Typy budynków konstruowanych przez specjalistyczne firmy
Renomowana firma budowlana jest w stanie na zlecenie inwestora wykonać dla niego niemal każdy typ budynku, w tym m.in. obiekt mieszkalny, szpital czy halę.
Wykończenie wnętrz – jakie czynności wykonają fachowcy?
Wykończenie wnętrz – jakie czynności wykonają fachowcy?
Wykończenie wnętrz jest jednym z najważniejszych elementów niemal każdej inwestycji budowlanej. Z tego względu należy powierzyć je doświadczonym fachowcom.
Jakie prace wykonują firmy budowlane w ramach modernizacji obiektów?
Jakie prace wykonują firmy budowlane w ramach modernizacji obiektów?
Modernizacja budynku to nierzadko szereg skomplikowanych czynności, których realizację warto powierzyć doświadczonym fachowcom z dobrej firmy budowlanej.
Remonty w różnego rodzaju obiektach – kiedy warto się na nie zdecydować
Remonty w różnego rodzaju obiektach – kiedy warto się na nie zdecydować
Remont obiektu to szereg prac, których realizacja wymaga odpowiednich umiejętności – warto je powierzyć dobrej firmie budowlanej oferującej kompleksowe usługi.
Kompleksowe usługi renomowanej firmy budowlanej
Kompleksowe usługi renomowanej firmy budowlanej
Doświadczeni specjaliści z branży budowlanej są w stanie wykonać dla klienta szereg prac związanych z budową obiektu, jego modernizacją czy wykończeniem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Mab-Bud II Sp. z o.o.

Mab-Bud II Sp. z o.o., Laski

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Mab-Bud II Sp. z o.o.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Dorota
Dorota
5,0
22.01.2019
Specjaliści pod każdym względem. Bardzo fachowe doradztwo, świetna pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Doskonała współpraca.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0