Zapewniamy zarządzanie procesem inwestycyjnym
Zapewniamy zarządzanie procesem inwestycyjnym, Maas Projekt sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010261697
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Pracownia architektoniczna Maas Projekt sp. z o.o. znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 2010 roku. Zajmujemy się przygotowywaniem projektów architektonicznych.

Oferta

W branży architektonicznej jesteśmy obecni od 8 lat. Przez ten czas poznaliśmy oczekiwania klientów oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Zajmujemy się zarządzaniem procesami inwestycyjnymi. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele przedsiębiorstw.

Oferujemy: przeprowadzanie procedur przetargowych, zarządzanie kosztami inwestycji, zarządzanie procesem inwestycyjnym, nadzór inwestorski, projektowanie biur, zarządzanie kosztami, sporządzanie umów, opracowywanie budżetu inwestycji, opracowywanie harmonogramu inwestycji.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam sporządzanie wszelkich niezbędnych dokumentów oraz analiz. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowani architekci z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę oraz umiejętności techniczne potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Do naszych obowiązków należy także zarządzanie kosztami inwestycji. W tym zakresie możemy zapewnić opracowanie budżetu dla wszystkich etapów inwestycji, kontrolę i monitoring kosztów, a także rozliczanie budżetu.

Specjalizujemy się także w sprawowaniu nadzoru inwestorskiego, który w głównej mierze polega na weryfikowaniu projektów i zarządzaniu bieżącymi robotami budowlanymi, które muszą być zgodnie z projektem i prawem budowlanym. Dodatkowo kontrolujemy dokumenty, jakość i zakres zaawansowania prac. Nasze obserwacje kończymy przygotowywaniem raportu postępu prac dla inwestora. Jesteśmy także obecni przy odbiorze robót.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy z firmą Maas Projekt w Warszawie.

Artykuły

Na czym polega zarządzanie procesem inwestycyjnym?
Na czym polega zarządzanie procesem inwestycyjnym?
Jaka jest rola architekta w zarządzaniu procesem inwestycyjnym? Kim jest architekt i kiedy powinniśmy się do niego udać? Na czym polega zarządzanie procesem?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Maas Projekt sp. z o.o.

Maas Projekt sp. z o.o., Warszawa

Opinie (11)

Opinie o firmie Maas Projekt sp. z o.o.

Średnia ocen

4.6

Opinie użytkowników

Wiola
Wiola
4.0
06.01.2021
Jestem zachwycona wnętrzem, które dla mnie zaprojektowali.
Lena
Lena
5.0
29.11.2020
To super, że mamy na rynku takie profesjonalne biuro projektowe.
Franek
Franek
4.0
18.09.2020
Nie mam do ich pracy żadnych zastrzeżeń.
Kamil
Kamil
4.0
28.07.2020
Nie pozwalają sobie nawet na najmniejszą wpadkę.
Elizka
Elizka
5.0
15.05.2020
U nich zawsze wszystko jest przemyślane.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
13.03.2020
Prowadzę firmę budowlaną i parę razy realizowałem ich projekty. Muszę przyznać, że to dokładnie i porządnie wykonane rysunki.
Igor
Igor
4.0
30.01.2020
Już nie raz przekonali mnie o tym, że warto z nimi pracować.
Patrycja
Patrycja
5.0
12.11.2019
Projekty, które wykonują, nie są skomplikowane do realizacji.
Eryk
Eryk
5.0
03.09.2019
Szczerze polecam to biuro projektowe. Mają fajne pomysły.
Ida
Ida
5.0
12.07.2019
To nie przypadek, że akurat na to biuro zwróciłam szczególną uwagę. Zawsze ciągnęło mnie do ludzi odważnych i pewnych siebie. Ich projekty właśnie takie są.
Bogna
Bogna
5.0
29.05.2019
Bardzo dobrzy architekci. Wymyśliłam sobie mieszkanie w takim stylu, że każdy mi odradzał i twierdził, że taki projekt jest niemożliwy. Oni dokonali cudu i zaprojektowali dokładnie to, co chciałam.