Doskonałe produkty z tworzyw sztucznych dla ptaków
Doskonałe produkty z tworzyw sztucznych dla ptaków, M-X Czesław Michałek, Wolin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8550012107
REGON: 810017999
Rok założenia:
1993

O firmie

Nieustannie od 1984 roku prowadzimy przedsiębiorstwo M-X. Zajmujemy się produkowaniem akcesoriów dla gołębi z tworzyw sztucznych. Siedziba naszej firmy ulokowana jest Wolinie, w powiecie kamieńskim, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Jej właścicielem jest Czesław Michałek.

Oferta

Nasza firma powstała z myślą o hodowcach gołębi i ptaków ozdobnych. Dobrze wiemy, że te zwierzęta potrzebują specjalistycznych akcesoriów, dlatego postanowiliśmy rozpocząć produkcję potrzebnego asortymentu. Projektujemy, a później tworzymy artykuły, które ułatwią hodowlę ptaków.

Do produkcji wykorzystujemy tworzywo sztuczne, które jest w pełni bezpieczne i w żaden sposób nie zagraża zdrowiu ani życiu zwierząt. Materiały są badane przed rozpoczęciem prac. Dopiero po dokładnej analizie zaczynamy produkcję towarów.

Nasza oferta to:
  • siodełka spoczynkowe,
  • poidła,
  • obrączki,
  • karmidełka,
  • miski lęgowe,
  • karmniki na minerały,
  • ruszta do cel gniazdowych,
  • ramki do cel gniazdowych,
  • jajka podkładowe dla gołębi.
Sami jesteśmy hodowcami ptaków, dlatego łatwo nam jest produkować asortyment, który spełni potrzeby nawet najbardziej wybrednego Klienta. Docenili nas nie tylko krajowi Klienci, ale również zagraniczni. Do tej pory współpracowaliśmy z kontrahentami z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, USA i Rosji. Nasze usługi doceniane są na całym świecie.

Zapraszamy do kontaktu oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Kontakt

Kontakt M-X Czesław Michałek

M-X Czesław Michałek, Wolin

Opinie (4)

Opinie o firmie M-X Czesław Michałek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.08.2014
Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.03.2013
Zakupiłam tu sprzęt niezbędny do hodowli moich gołębi. Hodowla ptaków to moja wielka pasja. Jestem bardzo zadowolona ze sprzętu. Sprzęt jest solidnie wykonany dzięki czemu jest trwały w użyciu i nie psuje się tak szybko. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.02.2013
Hodowla gołębi to moja pasja. Tylko tu znalazłam najlepsze sprzęty umożliwiające mi hodowlę w najwyższym standardzie. Wszystkie akcesoria bardzo mi się podobają,szczególnie poidełka na wodę, które są podgrzewane.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
22.02.2013
Razem z tatą mamy kilka gołębników. Wszystkie potrzebne wyposażenie zakupiliśmy właśnie w tej firmie. Nie ma już na rynku tak sprawdzonej i rzetelnej firmy jak ta. Ceny są bardzo przystępne a produkty niezastąpione.
Tagi