Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
Zadzwoń i sprawdź
Wt.
Zadzwoń i sprawdź
Śr.
15:30 - 20:00
Cz.
Zadzwoń i sprawdź
Pt.
Zadzwoń i sprawdź
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8941285861
REGON: 930251127
Rok założenia:
1993

O firmie

Neurolodzy, M. Wojdyło., lek. med., Wrocław Nazywam się Maria Wojdyło i jestem lekarzem specjalistą II stopnia neurologii dziecięcej. Siedziba prowadzonego przeze mnie gabinetu neurologicznego znajduje się we Wrocławiu. Powstał on w 1997 roku. Od lat zajmuję się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami neurologicznymi. Wiem jak im skutecznie pomagać i zapobiegać schorzeniom.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadam Certyfikat Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej, który upoważnia mnie do wykonywania i opisywania badań EMG u dorosłych i dzieci.

Doświadczenie zdobywałam jako kierownik Ośrodka Dziecięcych Porażeń Mózgowych Puchatek we Wrocławiu. Ponadto do 2007 roku byłam starszym asystentem na Oddziale Neurologii Dziecięcej Szpitala im. T. Marciniaka we Wrocławiu. Praktyka ta umożliwiła mi obserwację wielu różnych przypadków i nauczenie się jak skutecznie je leczyć.

Oferta

Specjalizuję się w przeprowadzaniu badań neurologicznych dzieci, w tym badaniem przewodzenia w nerwach ruchowych i czuciowych. Stawiam trafne diagnozy w przypadku niemowląt, również wcześniaków, oraz starszych dzieci. Jestem w stanie precyzyjnie określić stopień rozwoju dziecka.

Podejmuję się badania przyczyn trudności w przyswajaniu wiedzy oraz leczenia chorób układu nerwowego. Pomagam młodym pacjentom cierpiącym z powodu padaczki, bólu głowy i migren oraz omdleń. Wśród moich pacjentów znajdują się dzieci z wadami wrodzonymi, ofiary wypadków, a także osoby ciepiące z powodu chorób metabolicznych i genetycznych.

Zajmuję się:
 • oceną neurorozwojową wcześniaków i niemowląt
 • leczeniem chorób nerwowo-mięśniowych, na przykład Dystrofii Mięśniowej
 • leczeniem zaburzeń rozwoju psychoruchowego
 • leczeniem zaburzeń czynności ruchowych
 • leczeniem porażeń mózgowych i zespołów porażennych, między innymi porażenia nerwu twarzowego czy splotu barkowego
 • leczeniem napadów afektywnego bezdechu
 • szukaniem przyczyn opóźnionego rozwoju mowy i sprawności intelektualnej
 • niwelowania wrodzonych uszkodzeń układu nerwowego, typu przepuklina oponowo-rdzeniowa
 • dziećmi z zespołem Downa i Zespołem Turnera
Osobom skierowanym do gabinetu neurologicznego oprócz leczenia udzielane są również porady jak samodzielnie prowadzić w domu rehabilitację dzieci. Systematyczne i prawidłowo wykonywane ćwiczenia są gwarancją szybszego leczenia.

Proszę o telefoniczną rejestrację przed każdą planowaną wizytą u doświadczonego specjalisty neurologa dziecięcego. Więcej informacji związanych z moją praktyką lekarską znajdą Państwo na stronie internetowej.

Więcej informacji

 • Strona główna zobacz
 • Zakres działalności dziecięcego gabinetu neurologicznego zobacz
 • Kontakt zobacz

Kontakt

Kontakt M. Wojdyło., lek. med.

M. Wojdyło., lek. med., Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie M. Wojdyło., lek. med.