Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7661194298
Rok założenia:
2007
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Urządzenia dźwignicowe to grupa urządzeń dźwigowo-transportowych, służących do pionowego lub poziom...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "M-Lift. Maksymowicz M." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7661194298.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Płochocin Osiedle w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2007 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Łąkowa 16 C/6. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 05-860 Płochocin Osiedle. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 52.0692N, 19.4806E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: marekwmr@wp.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "M-Lift. Maksymowicz M." to Dźwigi osobowe.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 22 752 51 66 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt M-Lift. Maksymowicz M.

M-Lift. Maksymowicz M., Płochocin Osiedle

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie M-Lift. Maksymowicz M.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.