Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6292073686
REGON: 240323119
Rok założenia:
2006

O firmie

Usługi geodezyjne i kartograficzne, M Geo Usługi geodezyjne Mateusz Wójcik, Dąbrowa Górnicza Siedziba firmy M-Geo, prowadzonej przez Mateusza Wójcika, znajduje się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi geodezyjno-kartograficzne. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2006 roku

Oferta

Tworząc zespół doświadczonych geodetów uprawnionych, jesteśmy w stanie fachowo radzić sobie z obsługą każdej inwestycji. Działamy na terenie całego kraju, pomagając w przeprowadzaniu pomiarów czy tworzeniu map. Usługi świadczymy na rzecz firm oraz osób prywatnych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy M-Geo w Dąbrowie Górniczej?
Warto skorzystać z oferty firmy M-Geo, ponieważ specjalizujemy się w świadczeniu usług geodezyjno-kartograficznych, a także architektonicznych na terenie całego kraju. Zapewniamy obsługę geodezyjną inwestycji. W ramach tego zajmujemy się pracami przygotowawczymi, opracowaniem dokumentacji, czy nadzorem i kontrolą wykonawstwa. Pomagamy klientom w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń na użytkowanie. Podejmujemy się tworzenia zarówno map numerycznych, jak i map do celów projektowych. Ponadto wykonujemy precyzyjne pomiary geodezyjne. Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie i na czas.

Współpracujemy między innymi z kontrahentami z branży budowlanej, architektonicznej, projektowej bądź urbanistycznej, a także deweloperami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz klientami indywidualnymi.

Jakie usługi geodezyjne znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa M-Geo?

W ofercie przedsiębiorstwa M-Geo znajdują się takie usługi geodezyjne, jak:
  • pomiary sytuacyjno-wysokościowe
  • numeryczne opracowania kartograficzne
  • pomiary realizacyjne
  • tyczenie sieci uzbrojenia terenu
Dopełnienie oferty firmy M-Geo stanowią pomiary inwentaryzacyjne. W zakresie geodezji inżynieryjno-przemysłowej świadczymy takie usługi, jak badanie przemieszczeń, osiadań, odkształceń, czy pionowości obiektów przemysłowych, pomiary kontrolne torów suwnicowych oraz pomiary mas ziemnych. Oprócz tego specjalizujemy się w pomiarach przekrojów i profili podłużnych lub poprzecznych.

Czym zajmujemy się w zakresie ewidencji gruntów i budynków?
W zakresie ewidencji gruntów i budynków wykonujemy badania stanów prawnych nieruchomości i sporządzamy dokumentacje do celów prawnych. Zajmujemy się również regulacją stanów prawnych, w tym rozgraniczeniem, podziałem, scaleniem, czy wznowieniem granic nieruchomości.

W ofercie firmy M-Geo, znajdą Państwo usługi związane z przygotowaniem dokumentacji projektowej, na przykład projekt zagospodarowania terenu lub projekt architektoniczno-budowlany. Przygotowujemy także opracowania planistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i odwiedzenia siedziby przedsiębiorstwa M-Geo w Dąbrowie Górniczej.

Artykuły

W jakich inwestycjach można liczyć na pomoc geodetów z pracowni M-Geo?
W jakich inwestycjach można liczyć na pomoc geodetów z pracowni M-Geo?
Geodezja znajduje zastosowanie przy różnego rodzaju inwestycjach budowlanych i ustalaniu stanu prawnego działek. Takie usługi świadczy firma geodezyjna M-Geo.
Jakie jest zastosowanie geodezyjnej mapy numerycznej?
Jakie jest zastosowanie geodezyjnej mapy numerycznej?
Cyfryzacja umożliwiła projektowanie map numerycznych, służących między innymi do obrazowania wyników pomiarów geodezyjnych. Dzielą się na wektorowe i rastrowe.
Jakie znaczenie ma plan zagospodarowania przestrzennego?
Jakie znaczenie ma plan zagospodarowania przestrzennego?
Miejscowym plan zagospodarowania przestrzennego stanowi istotny akt prawny. Reguluje możliwości zabudowy dla inwestorów na konkretnych terenach gminnych.
Jakie można wyróżnić rodzaje map geodezyjnych?
Jakie można wyróżnić rodzaje map geodezyjnych?
Mapy mają duże znaczenie w geodezji. Stanowią narzędzie do zobrazowania wyników wykonanych pomiarów. Są niezbędne między innymi do budowy nieruchomości.
Zmiany w specustawie drogowej – nowe zasady dotyczące uzyskiwania pozwoleń na realizację inwestycji
Zmiany w specustawie drogowej – nowe zasady dotyczące uzyskiwania pozwoleń na realizację inwestycji
Budowa dróg publicznych to skomplikowane zagadnienie. Dowiedz się, jak wygląda procedura geodezyjno-prawna przy uzyskiwaniu pozwolenia na realizację inwestycji.
Kompleksowe usługi geodezyjne – firma M Geo z Dąbrowy Górniczej
Kompleksowe usługi geodezyjne – firma M Geo z Dąbrowy Górniczej
Praca geodety jest bardzo ważna na każdej budowie, dlatego warto zatrudnić specjalistów, którzy wykażą się rzetelnością i terminowością – np. biuro M Geo.
Wykorzystanie dronów w pracach geodezyjnych
Wykorzystanie dronów w pracach geodezyjnych
Dron może być niezwykle przydatnym narzędziem dla geodety. Dowiedz się, jak i do czego wykorzystuje się drony w realizacji profesjonalnych usług geodezyjnych.
Obsługa geodezyjna prac projektowych przy budowie projektów gazowych
Obsługa geodezyjna prac projektowych przy budowie projektów gazowych
Wsparcie geodety jest ważne przy każdego rodzaju inwestycjach, także tych, które dotyczą sieci podziemnych. Poznaj zakres prac geodety przy projektach gazowych.
Obsługa geodezyjna inwestycji – budowa gazociągu. Jak wyglądają prace?
Obsługa geodezyjna inwestycji – budowa gazociągu. Jak wyglądają prace?
Budowa gazociągu to poważne przedsięwzięcie, które wymaga drobiazgowego nadzoru geodezyjnego. Dowiedz się, czym zajmuje się geodeta przy takiej inwestycji.
Regulacja stanów prawnych nieruchomości – wszystko, co musisz wiedzieć
Regulacja stanów prawnych nieruchomości – wszystko, co musisz wiedzieć
Uregulowany stan prawny nieruchomości to warunek dopuszczenia jej do obrotu (sprzedaży, darowizny itp.). Dowiedz się więcej na temat tej procedury geodezyjnej.

Wideo

Kontakt

Kontakt M Geo Usługi geodezyjne Mateusz Wójcik

M Geo Usługi geodezyjne Mateusz Wójcik, Dąbrowa Górnicza

Słowa kluczowe

Opinie (20)

Opinie o firmie M Geo Usługi geodezyjne Mateusz Wójcik

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
18.07.2020
Odziedziczyłem nieruchomość, ale pojawił się problem z jej granicami. Potrzebne było wznowienie znaków granicznych i to zleciłem firmie geodezyjnej M Geo. Bardzo sprawnie się z tym uwinęli!
Kamil
Kamil
5.0
13.07.2020
Współpracuję z nimi na każdym etapie inwestycji. Po pierwsze sporządzają mapy projektowe. Po drugie tyczą budynki w terenie, a po trzecie wykonują inwentaryzacje powykonawcze. Z każdego zadania doskonale się wywiązują.
Daniel
Daniel
5.0
10.06.2020
Dokupiłem działkę i dzięki temu moja nieruchomość jest o wiele większa. W scaleniu nieocenioną pomocą służyła firma geodezyjna M Geo.
Mirek
Mirek
5.0
08.05.2020
Nieruchomość należy do mojej rodziny od tak dawna, że nikt już nie pamiętał dokąd dokładnie sięga. Konieczne było wznowienie znaków granicznych, a tym zajęła się dla nas firma M Geo. Polecam ich usługi, bo bardzo sprawnie im poszło.
Artur
Artur
5.0
02.05.2020
Skorzystałem z pomocy M Geo przy sprzedaży działki. Z większej nieruchomości chciałem wydzielić mniejszą i to właśnie podziałem nieruchomości zajęła się firma.
Borys
Borys
5.0
10.04.2020
M Geo to firma, która bardzo mi pomogła w rozwiązaniu sporu sąsiedzkiego. Nie wiedzieliśmy, gdzie dokładnie znajduje się granica działek i potrzebne było rozgraniczenie. Teraz przynajmniej wiem, gdzie mogę postawić płot.
Norbert
Norbert
4.0
29.03.2020
Zleciłem firmie M Geo rozgraniczenie nieruchomości mojej i sąsiada. Nie wiedzieliśmy gdzie przebiega granica, a było to istotne, ponieważ chciałem postawić nowy płot. Na szczęście dzięki profesjonalizmowi M Geo już wszystko wiadomo.
Hubert
Hubert
5.0
06.03.2020
Przygotowali dokumentację potrzebną do celów prawnych. Dzięki temu udało mi się zrealizować inwestycję!
Maciej
Maciej
4.0
27.02.2020
Mapa numeryczna przygotowana zgodnie z ustaleniami. Dziękuję bardzo za fachowe podejście do zlecenia.
Roman
Roman
5.0
11.01.2020
Jestem zadowolony ze współpracy z firmą M Geo. Zleciłem im wykonanie pomiarów gruntów i przygotowanie dokumentacji potrzebnej do rozpoczęcia inwestycji. Wszystko wykonali sprawnie i dokładnie. Na jakości i czasie bardzo mi zależało i udało się tego dotrzymać.
Michał
Michał
4.0
11.01.2020
Bardzo mi pomogli w sprawie mojej nieruchomości. Zależało mi na szybkim podziale działki i udało się to osiągnąć zgodnie z prawem. Dziękuję M Geo za pomoc!
Andrzej
Andrzej
5.0
20.11.2019
Wiele razy korzystałem z pomocy M Geo i mogę ich z czystym sumieniem polecić. Moim zdaniem to najlepsza firma geodezyjna w regionie. Pracują szybko, a wyniki pomiarów są zawsze poprawne. Poza tym cena usług jest atrakcyjna!
Filip
Filip
5.0
16.09.2019
Pomogli mi zorganizować cały proces inwestycyjny. Dzięki ich pomocy inwestycję udało się doprowadzić do pomyślnego końca.
Marcela
Marcela
5.0
17.07.2019
Fachowa realizacja pomiarów realizacyjnych. Sprawnie wytyczyli siec uzbrojenia terenu.
Edek
Edek
5.0
09.05.2019
Dokładni i rzetelni w świadczeniu usług geodezyjnych. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
Tomasz
Tomasz
5.0
05.03.2019
Solidna realizacja pomiarów geodezyjnych. Idzie im to sprawnie i szybko.
Leszek
Leszek
5.0
02.01.2019
Obsługiwali moją inwestycję w zakresie geodezji. Dołożyli wszelkich starań, by wszystkie prace były zakończone w terminie.
Jacek
Jacek
5.0
14.11.2018
Świetni geodeci. Sprawnie poradzili sobie z wykonaniem mapy do celów projektowych. Fachowcy pierwszej klasy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.02.2015
Firma godna polecenia. Pomogli mojej firmie w załatwieniu formalności geodezyjnych związanych z odkupieniem gruntu i wykonaniem dokumentacji pod budowę hali stalowej.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
29.01.2015
Dla mnie firma M-Geo wykonywała usługę związaną z podzialem dużej dzialki budowlanej na 4 mniejsze. Wykonywała także niezbędną dokumentację potrzebną do wykonania przyłączy i dla urzędu gminy. Prace wykonane zostały terminowo i rzetelnie. Generalnie na duży plus.