Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6292073686
REGON: 240323119
Rok założenia:
2006

O firmie

Usługi geodezyjne i kartograficzne, M Geo Usługi geodezyjne Mateusz Wójcik, Dąbrowa Górnicza Siedziba firmy M-Geo, prowadzonej przez Mateusza Wójcika, znajduje się w Dąbrowie Górniczej, na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi geodezyjno-kartograficzne. Działamy na rynku nieprzerwanie od 2006 roku

Oferta

Tworząc zespół doświadczonych geodetów uprawnionych, jesteśmy w stanie fachowo radzić sobie z obsługą każdej inwestycji. Działamy na terenie całego kraju, pomagając w przeprowadzaniu pomiarów czy tworzeniu map. Usługi świadczymy na rzecz firm oraz osób prywatnych.

Dlaczego warto skorzystać z oferty firmy M-Geo w Dąbrowie Górniczej?
Warto skorzystać z oferty firmy M-Geo, ponieważ specjalizujemy się w świadczeniu usług geodezyjno-kartograficznych, a także architektonicznych na terenie całego kraju. Zapewniamy obsługę geodezyjną inwestycji. W ramach tego zajmujemy się pracami przygotowawczymi, opracowaniem dokumentacji, czy nadzorem i kontrolą wykonawstwa. Pomagamy klientom w uzyskaniu niezbędnych pozwoleń na użytkowanie. Podejmujemy się tworzenia zarówno map numerycznych, jak i map do celów projektowych. Ponadto wykonujemy precyzyjne pomiary geodezyjne. Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie i na czas.

Współpracujemy między innymi z kontrahentami z branży budowlanej, architektonicznej, projektowej bądź urbanistycznej, a także deweloperami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz klientami indywidualnymi.

Jakie usługi geodezyjne znajdują się w ofercie przedsiębiorstwa M-Geo?

W ofercie przedsiębiorstwa M-Geo znajdują się takie usługi geodezyjne, jak:
  • pomiary sytuacyjno-wysokościowe
  • numeryczne opracowania kartograficzne
  • pomiary realizacyjne
  • tyczenie sieci uzbrojenia terenu
Dopełnienie oferty firmy M-Geo stanowią pomiary inwentaryzacyjne. W zakresie geodezji inżynieryjno-przemysłowej świadczymy takie usługi, jak badanie przemieszczeń, osiadań, odkształceń, czy pionowości obiektów przemysłowych, pomiary kontrolne torów suwnicowych oraz pomiary mas ziemnych. Oprócz tego specjalizujemy się w pomiarach przekrojów i profili podłużnych lub poprzecznych.

Czym zajmujemy się w zakresie ewidencji gruntów i budynków?
W zakresie ewidencji gruntów i budynków wykonujemy badania stanów prawnych nieruchomości i sporządzamy dokumentacje do celów prawnych. Zajmujemy się również regulacją stanów prawnych, w tym rozgraniczeniem, podziałem, scaleniem, czy wznowieniem granic nieruchomości.
W ofercie firmy M-Geo, znajdą Państwo usługi związane z przygotowaniem dokumentacji projektowej, na przykład projekt zagospodarowania terenu lub projekt architektoniczno-budowlany. Przygotowujemy także opracowania planistyczne.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i odwiedzenia siedziby przedsiębiorstwa M-Geo w Dąbrowie Górniczej.

Artykuły

Zmiany w specustawie drogowej – nowe zasady dotyczące uzyskiwania pozwoleń na realizację inwestycji
Zmiany w specustawie drogowej – nowe zasady dotyczące uzyskiwania pozwoleń na realizację inwestycji
Budowa dróg publicznych to skomplikowane zagadnienie. Dowiedz się, jak wygląda procedura geodezyjno-prawna przy uzyskiwaniu pozwolenia na realizację inwestycji.
Obsługa geodezyjna inwestycji – budowa gazociągu. Jak wyglądają prace?
Obsługa geodezyjna inwestycji – budowa gazociągu. Jak wyglądają prace?
Budowa gazociągu to poważne przedsięwzięcie, które wymaga drobiazgowego nadzoru geodezyjnego. Dowiedz się, czym zajmuje się geodeta przy takiej inwestycji.
Obsługa geodezyjna prac projektowych przy budowie projektów gazowych
Obsługa geodezyjna prac projektowych przy budowie projektów gazowych
Wsparcie geodety jest ważne przy każdego rodzaju inwestycjach, także tych, które dotyczą sieci podziemnych. Poznaj zakres prac geodety przy projektach gazowych.
Regulacja stanów prawnych nieruchomości – wszystko, co musisz wiedzieć
Regulacja stanów prawnych nieruchomości – wszystko, co musisz wiedzieć
Uregulowany stan prawny nieruchomości to warunek dopuszczenia jej do obrotu (sprzedaży, darowizny itp.). Dowiedz się więcej na temat tej procedury geodezyjnej.
Wykorzystanie dronów w pracach geodezyjnych
Wykorzystanie dronów w pracach geodezyjnych
Dron może być niezwykle przydatnym narzędziem dla geodety. Dowiedz się, jak i do czego wykorzystuje się drony w realizacji profesjonalnych usług geodezyjnych.
Kompleksowe usługi geodezyjne – firma M Geo z Dąbrowy Górniczej
Kompleksowe usługi geodezyjne – firma M Geo z Dąbrowy Górniczej
Praca geodety jest bardzo ważna na każdej budowie, dlatego warto zatrudnić specjalistów, którzy wykażą się rzetelnością i terminowością – np. biuro M Geo.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt M Geo Usługi geodezyjne Mateusz Wójcik

M Geo Usługi geodezyjne Mateusz Wójcik, Dąbrowa Górnicza

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie M Geo Usługi geodezyjne Mateusz Wójcik

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Edek
Edek
5.0
09.05.2019
Dokładni i rzetelni w świadczeniu usług geodezyjnych. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.
Tomasz
Tomasz
5.0
05.03.2019
Solidna realizacja pomiarów geodezyjnych. Idzie im to sprawnie i szybko.
Leszek
Leszek
5.0
02.01.2019
Obsługiwali moją inwestycję w zakresie geodezji. Dołożyli wszelkich starań, by wszystkie prace były zakończone w terminie.
Jacek
Jacek
5.0
14.11.2018
Świetni geodeci. Sprawnie poradzili sobie z wykonaniem mapy do celów projektowych. Fachowcy pierwszej klasy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.02.2015
Firma godna polecenia. Pomogli mojej firmie w załatwieniu formalności geodezyjnych związanych z odkupieniem gruntu i wykonaniem dokumentacji pod budowę hali stalowej.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
29.01.2015
Dla mnie firma M-Geo wykonywała usługę związaną z podzialem dużej dzialki budowlanej na 4 mniejsze. Wykonywała także niezbędną dokumentację potrzebną do wykonania przyłączy i dla urzędu gminy. Prace wykonane zostały terminowo i rzetelnie. Generalnie na duży plus.